Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Apple...

Mi a véleményetek az Apple Iphone 5s-ről?

Figyelt kérdés
Ára nem számít, előnyök, hátrányok, IOS 7, tapasztalat stb.

2014. máj. 17. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Jó telefon, gyors, jó ujj lenyomatolvasó, jó kamera, szép kijelző.


Hátránya, hogy leesik akkor szarrátörik, nem bővíthető, marha drága.

2014. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Aki ios-t szereti annak 10/11 :) nekem volt iPhone 4,4s,5....sose tudtam volna mast elkepzelni....de most vettem egy note 3 mat mert olcsobban hoztak es imadom...mindenbe jobnak tartom a droidot :).De mint irtam ha apple fun vagy akkor iPhone 5s be nincs hiba....64 gb kell szerintem ha zene videot is tarolsz....:)
2014. máj. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a legjobb telefon jelenleg... nyilván, ha valaki nagyon Androidos, akkor neki nem. Én is 5s-t használok, ennél elégedettebb nem lehetnék vele. (Szerintem a legtöbb téren jobb az iOS az Androidnál.)



Előnye, hogy még 2-3 évig tökéletesen fog rajta futni az iOS, nincs akadás, az App Store elég jó minőségű appokat kínál. Ha a telefont a kezedben tartod, érzed, hogy azért a kifizetett árért (ami kétségtelenül nem alacsony) nem egy vacak műanyagot (lásd Samsung) kaptál.


Hátránya talán az, hogy nem bővíthető (de ha 64 GB-t veszel, annak azért elégnek kellene lennie).

Amit az első ír, az teljesen hülyeség. Az iPhone nagyjából annyira törékeny, mint bármely más jelenlegi telefon... ezt droptesteken is láthatjuk. Nyilván nem azért veszed, hogy dobáld, de ha véletlen elejted (nem 2 méter magasról), nagy eséllyel semmi baja nem lesz. Tokkal vagy fóliával pedig, a várható sérülés szinte nulla.

2014. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!