Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tört játékok Windows Phone...

Tört játékok Windows Phone 8.1-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy,hogyan lehet Windows Phone 8.1-re tört játékot letölteni es feltelepiteni?

Elore is koszonom!



2014. máj. 18. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet... egész pontosan pénzért lehet, fejlesztőként, és maximum hármat ha jól emlékszem.
2014. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Ez a korlátolt wp ilyen.
2014. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Valamit-valamiért: vagy csak megbízható forrásból töltesz le alkalmazásokat és lag/fagyásmentes rendszert kapsz, vagy minden szemetet ráteszel a telefonra és rommolgathatsz meg hr-ezhetsz heti rendszerességgel...
2014. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Én egy okos telefontól elvárnám hogy okos legyen.

Hogy annyi mindere tudjam használni mint egy pc-t. és igen ebben a warez is benne van.

Nyiltforráskód miatt számtalan jó és ingyenes játék van a play áruházban is. Ami a wpk ingyenes játékait szarrá verik mind mennyiség mind minőségben.

Akinek droidon kell ingyenes pénezes játék az megoldja tök simán rom csere meg root jog nélkül.

Nem kell, nekem tele van pakolva és nem akad. Egyik telefonom sem akad. Nem tudom az hogy néz ki, meg mire mondják. Az uira? :o

Wpn szinte minden jobb játék pénzes.

Nincs bajom a windowszal.

Asztalon király, minden játék és minden megoldható rajta.

Mobilon agyon korlátolt kaka.

Az android annyira használható mint egy asztali os.

Nekem meg mindig az kellett amit mindenre tudok használni, nincsenek korlátok. A wpn meg vannak.

2014. máj. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vagyok ugyan játék bolond, de nem is értem miről beszélnek itt egyesek wpét illetően?! :D

Én eléggé sok játékot letudok rá szedni, ingyen, ha meg egyszer ingyenes, akkor minek legyen tört.

A másik pedig, nem tudom a módszerét, hogy hogyan lehet - mivel az ingyenesek miatt nem volt rá szükségem eddig -, de aki azt írta, hogy nem lehet, az nem is tudom hová tette az eszét. Nyilvánvaló, hogyha asztali pcén lehet, akkor mobilon is lehet.

Kérdezőnek: szerintem inkább egy mobilos fórumon tedd fel ezt a kérdést, mint itt. Itt max. csak offolni fognak. :)

2014. máj. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert lehet wp-n?

Telefonos fórumon rögtön törlik a kérdést ahogyan itt is fogják.

Ha lehet is akkor egy rendszer szintű hackelést képzelek el. De az meg garanci vesztésel járna szval nem sok értelme van.

2014. máj. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

De lehet, és nagyon egyszerű. Nem vész el a garancia, és ingyen lehet, max. 2-őt egyszerre.


Először is kell egy Microsoft account, gondolom mindenkinek van :)


Le kell tölteni a Windows Phone 8.0 SDK-t, majd telepítsd fel. SDK: [link] (katt a download-ra)


Ha ez megvan, a telefonhoz kapott USB kábellel kösd a gépre a telefonodat


Ha a gép felismerte(Windows Intézőbenmegjelent a telefon neve), keress egy olyan programot a gépeden, hogy Windows Phone Developer Registration


Indítsd el a programot, kövesd a lépéseit, egyszerű lesz.


Ha kész vagy, kiírja hogy Gratulálunk, sikeresen regisztrálta készülékét(angolul)


Kész is, viszont egyszerre csak 2 kívülről feltett app lehet a telefonodon, szóval jól válaszd meg :)


Miután regisztráltuk a készüléket, már tehetjük is fel az appokat.


Először töltsük le a kiválasztott alkalmazást/játékot


Kössük a géphez a telefont a telefonhoz kapott USB kábellel


Ha a gép felismerte a telefont(Windows Intézőben megjelent a telefon neve), indítsuk el a gépen az Application Deployment programot(SDK része)


Keressük ki az XAP-file-t, targetnek legyen a device beállítva, majd nyomjunk a DEPLOY gombra. Ha készenvan, kiírja hogy sikeres telepítés(angolul)



Ha ezt a hibát írja a program: Error - Deployment Optimization failed with error "Unable to read input file." Please ensure that input XAP is not optimized for device already


Program vacakol valószínűleg, próbáld meg ezzel a programmal: [link]


Csak töltsd le, csomagold ki egy mappába, indítsd el, használat: Add XAP files-re katt, kikeresed, majd rámész a megnyitásra. Targetet kiválasztod hogy device, majd a deploy gombra rákattintasz


Még egy telepítéshez jelöld ki az xap-t, majd remove selected.



Ha ezt írja: Error - 0x81030119 Azt jelenti, elérted a maximális ilyen módon telepíthető alkalmazás mennyiségét


Így kell csinálni.

Oldalt nem írok ahonnan letöltheted, találd meg magad(google a barátod!:))

2014. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
És miért is kéne hogy alap legyen a warez?! Azzal csak ellopod az appot!
2014. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagyszerű :) mint minden ez is le van korlátolva wpn. 2…

Mondjuk azért mert megveszi vk a telefont 30-40-50-60-xK ért telepakolja, megvesz egy csomó játékot majd vízbe ejti másnap a telefont vagy betörtik a kijelzõ és akkor baszhatja az telefon meg a játékok árát.

Meg a kérdést nem törölték warez miatt szval ez a 2dolog miatt.

2014. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Banyek, ekkora hülyeségeket ne írj már előző. Ha nem eredeti oprendszert fel lehet tenni wpés telire, akkor tört játékot is fel lehet tenni. Ne okoskodj csak, mert android, vagy iphone fan vagy!!! Legyél az, de ha nem tudsz vmit, inkább hallgass!!! Amilyen hülyeségeket állítasz itt, szerintem neked még csak két perc erejéig se volt wpés teli a kezedbe!!! Fogd vissza magad, és inkább csatlakozz egy iphone fan klubhoz, ha annyira oda vagy a kedvenc márkáidért!!!
2014. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!