Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merülhet le nullára a...

Mitől merülhet le nullára a következők közül estétől reggelig a decemberben vásárolt Samsung Galaxy Ace telefonom?

Figyelt kérdés

Nem találom benne, hol lehetne megnézni, hogy mi fogyasztja leginkább. GPS nem megy, bluetooth nem megy. Mobilinternet és wifi megy.


Van rajta FB messenger és FB alkalmazás, és egy szókereső és egy igen vagy nem játék. Ezek le vannak állítva mindig, de talán mehetnek a háttérben?


Vagy mi lehet a megoldás? Aksit kellene benne cseréltetnem a szolgáltatómnál?


Éjjel töltés nélkül és használat nélkül lemerül, kb 6 óra alatt 0%-ra, ki is kapcsol...


2014. máj. 18. 07:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Öreg teló mint az országút. Simán lehet gyengébb már az akku.
2014. máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
esetleg beállításoknál, van olyan választás, hogy a akkumulátor, vagy energiagazdálkodás, ha nincs akkor play-ről tölts le 1 olyan alkalmazást, ami az akkumulátorodat figyeli, segíti
2014. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ, főleg azt, aki szerint öreg telefon a decemberi. Bár az én szüleim is vennék nekem halomra az "új" telókat:D


Egyébként köszönöm, második, ez jó ötlet!


Más tudja esetleg magától? Nem akar még egy alkalmazást rá, ami szintén fogyaszt...:(

2014. máj. 18. 08:22
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Csak sima ace-t írtál, nem 2 vagy 3mast. A sima meg már 3 éves.
2014. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Este kapcsold ki, de ha nem akarod akkor rakd repülőgép üzemmódba. Vagy kapcsold ki a 3g-t, wifit.
2014. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én Samsungomat a mobilinternet merítette le pár óra alatt. Éjszakára miért nem kapcsolod ki ezt meg a wifit? Meg így fb messengeren elérhetőnek látnak egész éjszaka.
2014. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja, bocs első, nem azt írtad, hogy a modell a régi, hanem, hogy a telefon. 3-asom van, decemberben volt új modell. Azt hittem, hogy ez világos. De bocsi, ha nem.


Szóval a wifi..azért nem szoktam kikapcsolni, mert éjjel is szoktak írni, és nem akarnám a mobilnetet használni hozzá, ha visszapötyögök. Az FB messenger egész éjszaka elérhetőség nem zavar, gondolom, nem hiszik azt, hogy egész éjjel fenn vagyok már több hónapja:D


Sajnálom, azt hittem, hogy az alkalmazások merítik le, de akkor ha nem, akkor sajnos marad a töltőn altatás, mert kikapcsolni nem szeretném éjszakára (hívhatnak bármikor sürgős ügyben).

2014. máj. 18. 09:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennyire elsődleges a facbook? :D

Még a szinkronizációt is kilőhetnéd meg a futó appokat csak a fb maradjon.

Használd 2-gn energiatakarékos üzzem-módban.

Nekem mindegyik telefonomon egy este még az ébresztő csörömpölés mellett is csak 2-3%-ot merül.

2014. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2G-t meg nyugodtan használhatod wifi helyett vissza pötyögni.
2014. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, elsődleges, mert a munkahelyem oldalát is én vezetem, szóval jó, ha elérhető vagyok és tudok moderálni.


Köszönöm a válaszokat. Szomorú vagyok, azt hittem, van rá valami jobb megoldás, vagy pl. hogy olyan telefonokat adnának elérhető áron, amik elbírják az alkalmazások stb. súlyát...

2014. máj. 18. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!