Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Htc One M8 jó mobiltelefon?...

A Htc One M8 jó mobiltelefon? (részletesebben lent^^)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Kéne a segítségetek...

Nekem nagyon tetszik a Htc One M8, de valaki tegnap azt mondta hogy a Htc-k elvileg hamar tönkremennek..

Kérlek, mondjátok meg hogy ti mit tudtok *-* (meg még írhattok a Samsung Galaxy S5-ről, meg a Sony Xperia Z2-ről mert még azok tetszettek meg. De nem annyira mint a Htc One M8!!) :))

Köszönöm előre a segítségeteket:)



2014. máj. 17. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elolvasod ezt a tesztet, mindent meg fogsz belőle tudni amire esetleg kiváncsi vagy. [link]
2014. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Z2-vel jobban jársz
2014. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"a Htc-k elvileg hamar tönkremennek.. "


Hülyeség.


Egyik legjobb telefon jelenleg, simán benne van a top5-be.

Ha tetszik a HTC, akkor nyugodtan vedd meg, mert még jobban fog tetszeni ha a kezedben van.

A kijelzője nagyon szép, a dizájn és az anyaghasználat még mindig az egyik legjobb, szoftveresen a Nexusok után az egyik legjobb, ha nem a legjobb, a BoomSound hangszóróknál nincs jobb, az aksija jól bírja, és még lehetne sorolni.

2014. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Skynet2042 ***** válasza:
100%
Az elottem szolonak igaza van, anyaghasznalatban, hangban biztos a legjobb, fenyeroben tesztek alapjan is ot lattam a legjobbnak, az lcd pedig elethubb kepeket ad mint a led, igaz tobbet is fogyaszt de nem annyival. Akuuban siman tartja a szintet. Kamerat sokan szidjak, de sotetben sokkal jobbat csinal. Ez a velemenyem.
2014. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)


Barátnőm mondta, hogy elvileg van amikor a kijelzője nem működik, meg ilyen problémák.

Nekem nagyon tetszik ez a HTC, és tényleg köszönöm a válaszokat(: Nyugodtan írhattok privibe is, de itt is(:

2014. máj. 17. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ilyen problémája nincs az M8-nek, max ha valaki selejtes darabot vett, ami előfordulhat, bár ritka
2014. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm^^


Már csak erősíteni tudjátok,hogy megvegyem az M8-at mert már 90%-ig biztos^^


Tényleg nagyon köszönöm(:

2014. máj. 18. 11:58
 8/11 bp1985 ***** válasza:
100%
Volt pár htc-m, most is azok vannak. A hd2 a nai napig dobozába megvan, igaz már nem azt használom. Semmi baja nem volt egyiknek sem.
2014. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm(:

Mindenkinek tényleg nagyon köszönöm (igaz hogy már mondtam párszor, de nem baj:D)

2014. máj. 18. 18:06
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
S5 az jobb
2014. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!