Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3-on sötét...

Norbi9701 kérdése:

Samsung galaxy s3-on sötét kijelző, előbb kicsit zöldes, majd lila, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
ma reggel felhívtam az egyik ismerősömet, letettem, és a kép rózsaszínen becsíkozódott. lezártam a telefont feloldás után viszont, csak egy kicsit bezöldült a kijelző majd lila lett...egy ideig próbálgattam, de nem javult meg, majd 2 óra múlva bekapcsoltam és bejött a kép, egy ideig ment, aztán megint ugyanaz...kizöldül majd lila lesz...a szenzor az működik, mert rezeg amikor be kell írnom a pin kódomat. Tegnap este raktam rá ugyanazt a rootot, ami rajta volt, de tegnap még működött...mi lehet a probléma? és hogyan tudnám megoldani?
2014. máj. 18. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor olvastam a kérdést rá akartam rögtön csapni hogy a root miatt van! :)

Unrootold az egészet, majd állíts vissza mindent gyárira!

Semmien írásos dokumentációt nem találtam rá.

Csak ezt.

[link]

itt érdeklődhetsz, írhatsz is nekik.

2014. máj. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most a képernyő már működik, de az érintőgombok nem...szétszedtem a csatlakozókat lehúztam, visszadugtam, bekapcsoltam és működött, csak a vissza és a tulajdonságok gomb nem érzékel semmit, nem is világit...vmi kontakt hiba lehet?
2014. máj. 23. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!