Iphoneban Android?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Iphone-t olcsón. Néhány helyen látom, hogy az van írva, hogy Android van benne.

ANDROID 4.2 Ios 7.1 Néha így is levan írva, most akkor .. Tudom hülye kérdés.. De akkor most android van benne vagy Ios ?! Légyszi világosítsatok fel! :) köszi



2014. máj. 18. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Iphonban android?

Az nem ipohne hanem egy kinai hamisítvány, klón.

Olyat nem szabad venni mert nincs garanacia és gagyi is.

2014. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig original :S
2014. máj. 18. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
tutira nem eredeti mivel az eredeti Iphonon CSAK ios van
2014. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elözö vagyok és olcso iphone nincs már kapsz 4/4s 60-70 Eft körül használtan a kinai klonokal meg csak a bajod a leesz
2014. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én egyébként használtat szeretnék venni mert az új nekem drága :(
2014. máj. 18. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor ne vegyél iphone-t ha sajnálod vagy nincs rá pénz! :/

Komolyan meg ne vedd a hamisítványt mert nagyon rosszul jársz.

Inkább vegyél egy jobb androidos telefont az árán!

2014. máj. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát hamisítványról szó sem lehet ! :) Ez egyértelmű..

Mindenkép Original kell :) Csak olcsóbb áron..

2014. máj. 19. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
olcsón sem érdemes venni, bár attól függ, mi az az olcsó. tulajdonképpen ha iPhone kell, akkor 40-50 között simán lehet iPhone 4-et venni, ami szerintem a megfizethető kategória, bár én már minimum 4S-t vennék, de ami biztos, hogyha 55ért találsz egy 4S-t, és azt írja, hogy sürgősen kell a pénz, ott már tuti van valami kamu...megkérdeznéd, hogy 45ért odaadja, simán rávágná, hogy persze, akár annyiért is, csak vidd el, aztán rádsóz valamit...
2014. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!