Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerülne egy Iphone?

Mennyibe kerülne egy Iphone?

Figyelt kérdés

Apának uncsija, és én másoduncsim (nem a fia amúgy) kint élnek amerikában, és ha hozatnék velük egy Apple Iphone 5S 64GB-t kártyafüggetlenül, az körülbelül összességében mennyibe fájna nekem, azon kívül, hogy veszek hozzá magyar töltőt. Ez az egyik.


A másik: Valahogy meg lehet oldani, hogy magyar nyelvű lehessen?


Köszi



2014. máj. 18. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha ennyire csóró vagy minek ájfón?
2014. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az Apple oldalán lévő ár alapján 849 amerikai dollár(nem tudom ők honnan vennék,lehet máshol van olcsóbban is).
2014. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

849 x 1.1 (ÁFA) x 235 (USD)

Kb ennyi lenne, az áfa államonként eltérő. Kb 10% van ahol 0, kérdezd meg tőük, hogy ott mennyi. Meg az USD árfolyama is változik.

2014. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csóró, pontosan átlagos vagyok, és néha-néha venni akar az ember egy nagy dolgot, ennyi jár mindenkinek, ha félrespórolja rá a pénzt.

Szerintem ez így korrekt.

Amúgy köszi

2014. máj. 18. 19:51
 5/12 bp1985 ***** válasza:
Nem olcsóbb mint itthon. Az apple.com pedig neked is publikus.
2014. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az Apple oldalan levo osszeg nem tartalmazza az adot. Ami allamtol fuggoen valtozik. Ha a rokonod pl. Californiaban el, akkor az Apple oldalan levo arra, meg rajon a helyi ado, ami 9.75%. Ennyibe kerulne nekik megvenni a fuggetlen iPhonet.

Hazahozzak neked, te veszel hozza magyar toltot es megkered oket, hogy allitsak be neked a magyar nyelvet. Vagy megcsinalod te settings -> general -> international -> language -> magyar


(a vilag minden iPhonejan rajta van az osszes nyelv, nem ugy van, hogy a magyar piacra gyartott iPhonban csak magyar nyelv van....)

2014. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az jó, köszi

Akkor pl úgy van hogy:

Tegyük fel, amcsiba (amúgy floridában élnek)

egy iphone 5S 64GB kerül 190.000 Ft

Ennek vegyem a 10%-át, adjam hozzá, és ennyibe fájna nekem egy összvissz a töltőn kívül?

2014. máj. 19. 19:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, az Apple oldalan levo arak nem tartalmazzak az adot, ami minden allamban mas.

Beirtam talalomra, hogy ha pl. Miami elek, akkor csak ma csak nekem az iPhone 5s 64GB fuggetlen $908.43 (a telo 849, az ado 59.43) ingyen kipostazzak.

Te ezt atszamolod valamelyik arfolyam szerint forintba es megkapod mennyibe fog fajni neked ha az ismiek Floridaban megveszik.

2014. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy küldik akkor +vám, +áfa.
2014. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha postázzák, akkor ki kell fizetni az áfát. Vám nincs telefonra, de az áfa 27%. Ezért csak úgy működik, hogyha valaki behozza az országba, mintha ő használná.
2014. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!