Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipad Minit 7.1.1 Downgrade...

Sniper07 kérdése:

Ipad Minit 7.1.1 Downgrade vagy JailBrake?

Figyelt kérdés
Ipad Minit 7.1.1 es szoftverrel tudom Jailbrakeelni, vagy DawnGradelni kell hozzá ?, ha igen hogyan ?, néztem leírást de nem működött semmi. Köszönöm Üdv.

2014. máj. 18. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz 7.1.x-et JailBreakelni, és downgradelni sem lehet. Nem tehetsz mást, mint hogy vársz arra, hogy megjelenjen egy JB ehhez is.
2014. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Multigod97 ***** válasza:
Ami nem fog, mert itt lesz nemsokára az iOS 8
2014. máj. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
így van, pár napja kerül ki a hír, hogy sikerült a 7.1.1-et törni, de nem fogják publikálni, hiszen durván 1 hónap múlva jön az iOS 8. downgrade pedig soha nem fog működni, úgyhogy az el is felejthető.
2014. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2: egészen pontosan 2 hét múlva kezdődik az a fejlesztői konferencia, amelyen bemutatják az iOS8-at. Ugyanakkor JB-t kiadni nem fogják, hiszen míg megjelenik, addig eltelik pár hónap - és addig be tudnák foltozni azt a sérülékenységet, amelyet használnak. Én ősznél előbb nem számítanék arra, hogy kijön.
2014. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen, akkor kénytelen leszek tovább várni :P
2014. máj. 19. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!