Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia SP a 4.3-at vissza...

Xperia SP a 4.3-at vissza 4.1.2-re?

Figyelt kérdés
Mióta kijött a 4.3 csak szenvedek vele, lassú, még a flappy bird is akad, a többit nem is említem nem ez a lényeg. Valahogy visszatudom rakni a 4.1.2-es androidot a GARANCIA ELVESZTÉSE nélkül? Nagyon hálás lennék.

2014. márc. 20. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
flashtool-al vissza lehet rakni keress rá google : sony xperia sp 4.1 rom és lehetőleg amiket kidob találatokat, xda-ról töltsd le a romot és a flashtool-t
2014. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor ezzel marad a garancia? karácsonyra kaptam a telefont, nem szeretném már is 4 hónap alatt elcseszni. De ez a 4.3 borzalmas.
2014. márc. 20. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy kellett volna frissíteni, hogy nem hagyod meg a korábbi beállításokat.


Nyomj neki egy gyári visszaállítást...

2014. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát az. :D mobilaréna xperia sp-s topikján kérdezd meg ott tudnak segíteni
2014. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Szerinted nem próbáltam? Mi az hogy korábbi beállítások? SUS-al telepítettem fel a 4.3-at, minden töröltem előtte és telepítésnél is kipipáltam a teljes törlést. Azóta PCC-vel is újra telepítettem, gyári beállításokat nyomtam. Nekem senki ne magyarázza be, hogy hibamentes és gyors a 4.3 mert felkötöm magam..

2014. márc. 20. 20:13
 6/8 Xperia.floyd ***** válasza:

Pedig nekem a kamerán kívül, ami néha FC-zet, semmi gondom nem volt a 4.3-mal, pedig flasheltem egy független ROM-ot a telekomosra. Ha lehetne rootolni, akkor most nem a CM ülne rajta :P

Egyébként igen flashtoollal kell visszatenni, bár az SI szám meg fog változni, de azt mondják az nem lényeg szervízben :).

[link]

A 3. lépésnél nem kell figyelni a szürkést. (A gépújraindítást ne feledd el a driverek felrakása után ~ utolsó kettőt kell)


A fórumban mobilarenan pedig keress rá keresőben a saját szolgáltatós ROM-od vagy regisztrálj és vlki belinkeli :)

2014. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most nem azért, de nekem a flappy bird laggolt rajta :D 3 másodpercenként beakadt 1 pillanatra, és nagyon lassú.. Bár én nem ROM-os meg ilyen egyéb 4.3-ról beszélek, hanem a hivatalosrol amit február elején dobtak ki. Nekem azóta az van, azóta szenvedek. De akkor megpróbálom a te módszereddel köszi!
2014. márc. 20. 21:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Bár ha tényleg nem veszik el a garancia, akkor már inkább a 4.4-es romokat próbálnám ki.
2014. márc. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!