Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? SEGÍTSETEK!

Mit tegyek? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Találtam kb másfél hónapja egy telefont. Fura volt mert sim kártya nem volt benne. Bekapcsolni nem tudtam mert le volt merűlve töltőm meg ugye nem volt hozzá. Késöbb tudtam szerezni hozzá töltőt és mikor be kapcsoltam teljesen üres volt a rendszere mint ha új lett volna de látszott rajta h zseb kopott volt.Az én telefonom meg elromlott így el kezdtem ezt használni de most olvastam utána hogy, aki talál telefont és 8 napon belül nem adja le azt meg büntetik én meg már túl léptem a 8 napot és le szeretném adni csak félek h mivel túl léptem a 8 napot már bőven megbüntethetnek és nagyon félek emiatt.
2014. máj. 19. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani, hogy mikor találtad.
2014. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de hát csak kérdezni fogják és nagyon félek igazából bele sem gondoltam h így járhatok :(
2014. máj. 19. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor azt mondod tegnap találtad...

Ennyi belefér, legalább becsületes vagy.

2014. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de hát simán visszanézhetik nem h mióta van benne a kártyám?
2014. máj. 19. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen.

iemi szám alapján simán.

sőt még be is tudják háromszögelni hogy hol van használva. Attól ne félj mert nem annyira pontos.

Persze csak akkor lesz baj ha a tulaj lopást jelentett be.

De akkor te szépen ráfogod, hogy nem hallottál olyanról hogy 8nap meg le kell adni és a környéken próbáltad felkeresni a gazdáját kiraktál egy plakátot de leopták a dzipszik.

2014. máj. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja és amúgy max csak lekorlátozzák a telefont.

Hivás,sms,mobilnet. De azt észre veszed akkor lett rendőrségi ügy belőle. De arról nem tehetsz hogy nem keresett a gazdája. Vagy lehet eleve ezért lett kidobva :)

Szóval először megkellene nézni hogy nincs e lockolva.

2014. máj. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó hsz-em vedd semmisnek. Mert gondolom ha benne van a kártyád térerő is van szóval szvsz nincs lock rajta.
2014. máj. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak hát félek h lesz belőle bajom mert katona szeretnék lenni és hh esetleg gáz van akkor meg nem lehetek az :(
2014. máj. 20. 12:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Ettől nem leszel büntetett előéletű, ahogy gyorshajtástól sem.
2014. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!