Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Samsung Galaxy s5?

Iphone 5s vagy Samsung Galaxy s5?

Figyelt kérdés

Először is ár nem számít, tárhely se


Másodszor is jó lenne ha olyan emberek írnának a kérdés alá akik azért tudják, hogy melyik, mit és hogyan tud (pl.: személyes tapasztalat alapján stb...) Ja és tudom, hogy aki a DROIDot szereti az az s5-öt fogja ajánlani aki az IOSt az meg az 5s JÓ LENNE HA AKADNA OLYAN EMBER AKI MINDKETTŐT SZERETI, ÉLVEZI és Ő mondana érvet/ ellenérvet

!!! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT !!! :) ;) !



2014. máj. 19. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

ha az s5-be nem lenne ez a kiforratlan és emiatt az egészet komolytalanná tevő ujjlenyomat olvasó móka azt mondanám jóbb telefon

androiddal nincs baj mert olyan erőmű a telefon hogy egy crysis se akadna rajta szerintem fullhd-ban...

iphone viszont amit tud azt jól tudja, kerek egész, semmi sallang


leginkább attól függ hogy te milyen szoftveres környezetbe illeszted be a cuccot, ha van más apple terméked akkor iphone-t kell venni, ha pc-d van meg samsung tv-d akkor galaxyt

2014. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
Iphone mar csak azert is mert sokkal jobban tartja az arat.Frissiteseket megkapod ra meg 2 3 ev utan is es sokkal jobb alkalmazasok vannak ra ill sok esetben sokkal hamarabb jelenik meg egy alkalmazas ios ra mint droidra.De ez csak az en velemenyem.
2014. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%
Ha apple laptopja van pl akkor miert kellene iphonet vennie?Applre is ugyanugy lehet windwst telepiteni,ill van olyan progi amivel siman osszekotod az apple laptopod,vagy macminidet vagy amid van androiddal.
2014. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Az S5, mert nagyobb, szebb, jobb a kamerája és testreszabhatóbb. Az ujjlenyomatolvasó meg szerintem nem egy létszükséglet.
2014. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
79%
Latom ismered az s5 ot,mivel abban is van ujlenyomat olvaso.
2014. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Tudom de finoman szólva is gagyi az Apple megoldásához képest.
2014. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
69%

Iphone 5S-t ajánlom én is kb negyed éve váltottam androidról(Galaxy S3) elötte (s advance) de elegem lett Samsungból és az androidból is.Fagy,Bugos stb. De ez nem a rendszer hibája nagyrészt,hanem a gyártóké akik nem tudnak optimalizálni.A másik pedig az anyagminőség az iPhone sokkal minőségibb anyagból van mint a Samsung.

Ugyebár nem mindegy ,hogy egy Amerikában tervezett Kínában gyártott mobilról van szó vagy egy Koreában tervezett Kínában gyártottról...

2014. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A koreai jobb.
2014. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!