Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 fényképezőjé...

Samsung galaxy s4 fényképezőjét hogy lehet úgy beállítani, hogy ne nagyítson így van alapértelmezettben de nem tudom átállítani és mért homályos a kép?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna ebben segíteni nagyon megköszönném. A másik meg, hogy másnak is nagyon gyorsan merül? Új még a telefon.

2014. máj. 20. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha húzod a képernyőt 2 ujjal, akkor visszaáll,ugyanígy kell nagyítani is, csak fordítva. Nem koszos a kamerája? Mert alapból nem ķellene homályosnak lennie, nekem sosem szokott.
2014. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az aksinak bírnia kéne a strapát, de a nagy kijelző és a sok program tényleg elég gyorsan meríti. Neked meddig bírja, mit takar a gyorsan merül? Régi telefonok egy hetet is bírtak, de a mai telefonoktól nem is lehet ezt elvárni, ez az ára a nagy tudásnak és a kijelző méretének.
2014. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem nem áll vissza úgy van alapból, hogy 1x-es nagyításba az a legkisebb. Nem koszos, nem tudom mért nem jó. Nem is az, hogy homályos rosszul fejeztem ki, hanem rossz a kép minőség mintha nem 13mp lenne csak ilyen 1-2.


Kb. fél naponta kell tölteni ha többet nyomkodom.

2014. máj. 20. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor hibás lehet a telefon, mert az aksi nekem jóval többet bír és a kamera is tökéletes. A 16 megapixeles kamerám nyomába nem érhet, még az első kamera is jobb képet csinál, pedig az csak 2. Újonnan vetted? Mert akkor visszamehetnél reklamálni, mert nem kéne olyannak lennie!
2014. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!