Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a képeken az új barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a képeken az új barátnő karolja a pasit és szorosan hozzádől, de a pasi zsebre teszi a kezét, a másik képen meg a fényképezőjét fogja 2 kézzel, miközben a csaj belekarol, mutathatja a testbeszéd a pasi hidegségét vagy csak belebeszélem?

Figyelt kérdés
Testbeszéd! Azért kérdezem, mert úgy gondolom, nem szerelmes az új barátnőbe, csak el akart határolódni az előző csajtól, akit lejáratott egy másik csaj, aki viszont nem kellett a pasinak, hiába nyomult, így lett hirtelen egy harmadik csaj...
2013. márc. 22. 21:55
 1/3 ASOT ***** válasza:
Csak magaddal akarod elhitetni hogy nekik nem fog működni.
2013. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bratilla ***** válasza:
Hú, így elsőre nem értettem mi van, de már szerintem kapizsgálom.. :D Szerintem nem egyértelmű, mert lehet, hogy tényleg hidegem viselkedik azzal a lánnyal, de elképzelhető, hogy csak nem szeret a barátnőjével pózolni a képeken, vagy egyszerűen rossz passzban volt. Ha mindig ilyen lenne, akkor szerintem nem viselné el a lány. :)
2013. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak úgy gondolta, ez jó póz a fényképezkedéshez, a másikon meg ő fotózta magukat, arra figyelt, hogy jó legyen a beállítás.

Kép alapján nem lehet ilyen következtetéseket levonni. Nekünk is van olyan képünk a párommal, ami úgy sikerült, hogy én ülök egy padon és szerelmes tekintettel nézek fel rá, ő meg csak néz előre olyan érzelemmentes fejjel, mintha nem is érdekelném. Pedig már lassan öt éve vagyunk együtt és ő legalább annyira imád, mint én őt.

Ettől még persze lehet, hogy igazad van, de pár kép alapján én nem találgatnék.

2013. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!