Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le a telefonom...

Balent kérdése:

Miért merül le a telefonom ilyen gyorsan. Hogyan oldhatnám meg? TÖBBI LENN

Figyelt kérdés

Samsung HAGYOMÁNYOS mobil telefonról van szó. Feltöltés után nem bírja sokáig. Cseréltünk egy családtaggal(szintén Samsung készülék) csak SIM kártyákat cseréltük ki benne. A másik telefon is gyorsan lemerült. Környezetbe nincs olyan ami "leszívhatná"!

Talán valamilyen szolgáltatás be van kapcsolva. NEM SZOKTAM NETEZNI A TELEFONON



2014. máj. 20. 15:35
 1/6 Tengor ***** válasza:

Ne kiabálj! Normál hangnemben is megértjük, felfogjuk.

Pontosan milyen készülékről van szó? Milyen idős a készülék? Milyen idős az akku?

2014. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem mester én azt gondolttam hogy kiemelem

de ha... mind 1...

Nem az aksival van gond mert telefont cseréltünk és akkor is lemerült tehát az aksinak semmi baja. Mind a 2 vadonat új telefon!

2014. máj. 20. 15:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy is kondolhattam én kis naív hogy édes hazánk egyik forumán teszem fel a kérdést és nem kapok fikázó kommenteket. Egyszerre megy a komment hogy szar a teló, hogy valamit írjon oda.
2014. máj. 20. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a készülék tudja, a 2g/3g üzemmódot váltsd át 2g (csak gsm) üzemre a telefon beállításokban. Sokszor meglepően hatásos.
2014. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megpróbálom!
2014. máj. 21. 13:04
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találok ilyen lehetőséget sehol!

Valami más ötlet?

2014. máj. 21. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!