Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez a telefon...

Szerintetek ez a telefon megéri ennyi pénzért? Aki "véletlenül" nem ismerné a krüger & matz telefont, annak elárulom, hogy elméletileg lengyel.

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 20. 20:20
 1/10 Agent PC válasza:
78%

Szerintem ne vedd meg. Még nem soha nem hallottam róla.

Ha 45 000-50 000Ft a keret, akkor inkább sony-t (Xperia L vagy samsungot (Galaxy S II vegyél. Esetleg használtan egy s3.

2014. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha jó a noname telefon akkor inkább concorde smartphone-t nézzél

annak van fullos supportja itthon, adnak ki frissítéseket, stb. és megbízható

2014. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy vigye full grafikán a GTA-t
2014. máj. 21. 08:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó tuningbarát cucc.
2014. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
81%
Fiúk ti ismeritek egyáltalán ezt a Telefont? Miért fikázzátok ha még nem volt egy sem a kezetekben?
2014. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért véded ezt a mobilt, talán ismered, fogtad már a kezedben ?

Ez ilyen tipikus B brand, mint pl. a Myaudio, Prestigio, Navon, Alview, Utok, meg még sokan mások.

Ennyiért már megbízható gyártó mobilját is meg tudod venni

2014. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hiába négymagos, Cortex A5 magos, aminél egy közepes kétmagos gyorsabb
2014. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hawk15 válasza:
80%
Ne gondolkozz, vedd meg!! Hihetetlenül jo telefon! Ne akad be hiszen minding be van es igy eszre sem veszed ;) jatekok teren a flappy bird egy kicsit laggol, de ne aggódj mert igy konnyebb pontot szerezni. A kijelzője valami meseszép foleg ha 360p-s filmet nézek (sajna Ennyi a Max de ez boven eleg mert ezen a telefonon 4k-nak fogod látni :) Az anyaghasznalat premium minőségű (az elképzelhető legjobb lengyel műanyag). A kamera is csodás de csak elemlampaval erdemes használni mert sajna nincs rajta vaku :(( viszont lehet állítani hogy 1 vagy 2 megapixeles fenykepez es 144p-s vagy 240p-s videot csináljon. A rajta levo Stock android remekül van optimalizálva (olyan mintha erre a telefonra készült volna). Ha nem érzékeli elore az ujjad akkor nem kell felni nyomogasd meg egy picit (neki is lehet rossz napja :)) Ha megrendelés a telefont es netan törött kijelzővel vagy hibas szoftverrel érkezik nem kell felno mert a gyártó 1 HONAP garanciát ad ra. Én mar 2 eve vagyok tuljdonosa egy csodás Krüger and matz telefonnol es bátran merem ajánlani mindenkinek!!! Bízok benne hogy a lengyelek képesek lesznek lennyomni az ilyen noname márkákat, mint az epplű a szamszung meg a szoni :)) remelem tudtam,segiteni. KRÜGER AND MATZ 4EVER!!!
2014. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hawk15 válasza:
100%
Elnezest kerek a sok helyesírási hiba miatt, de a beépített Krüger and matz billentyűzet lengyel es nehez megszokni :)
2014. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
58%

Remélem én is tudok segíteni:

az itt jelenlévőkkel ellentétben nekem VAN ilyen telefonom. És egy tucat embert ismerek akiknek szintén ilyen telefonjuk van, én ajánlottam nekik. Az h itthon senki nem ismeri nem jelenti azt h rossz, sőt én miután a híres Samsungomat lecseréltem egy Krüger&Matz telefonra, végre nem kellett órákat várnom semmire h betöltsön és nem kapcsolt le csak úgy magától. Mellesleg sokkal olcsóbb is.


De biztos az olyanok tudják jobban akik még nem láttak ilyen telefont és csak olvastak róla...valóban nagy telefon szakértők lehetnek.

2014. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!