Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1 compact neha...

Sony xperia z1 compact neha nem működik a rezgő funkció ha megrázom a telefont akkor újra jó. Ez mi lehet? Vigyem vissza a boltba? (neha hívásnál sem rezeg)

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze! Ez gyártási hiba! Harvderes hiba, meg kell csinálniuk!!
2014. máj. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mechanikus hiba sincs kizárva.

Mindenféle képpen megnézethetnéd. Nehogy később már ne is rezegjen.

2014. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Visszavittem köcsögösködtek de kicserélték. Most ha egy olcsóbb telefonrol beszélünk akkor egyebassza de az ember gyűjtöget ,hogy végre legyen egy nor,ális készüléke és egy ilyen alap cucc nemműködik rajta!! Amúgy mindenkinek ajánlom. Jó cucc megérte
2014. máj. 25. 16:24
 4/8 anonim válasza:

Tegnap vettem Z1 compactot ugyan ez a hiba :(, nagyon pipa vagyok 1 nap amíg mindet ráteszek és erre jön ez a baj most vihetem vissza és kezdhetek mindent elölről.

Ja és néha nem is csinálja :S

2014. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia kedves jul 27. Hol vetted a sony-t? Pécsen esetleg ha leírnád a mac címét a mobilodnak akkor kínunkban összenevethetünk magunkon hogy mekkora balf aszok vahyunk azaz a sony mekkora........ Ugyanis szerintem egy gyartoi hiba van a keszulekben es igy ami azon a gyartosoron keszult azzal mindegyik ez a baj. Em megbettem masnap visszavittem kaptam helyette egy ugyan olyan szart. Csak a mac cim vegen nem 35volt hanem 42. Vagyis ugyan abban az oraban keszult a telefon is kabe csak 7db al kesobb. Amugy amiota kijott a 4.4.4 frissítés azóta már kevesebb a gond vele
2014. aug. 2. 23:02
 6/8 anonim válasza:

Szia, kicserélték azonnal.

Bp, XXker. Media Markt. Régi gyártás lehetett mert vagy 4 új verziát rakott magára egymás után, amit kaptam helyette az csak 1et, szóval frissebb és nincs is ez a hiba ( kopp-kopp)

Lehet,h 1 alomból vannak ezell a hibával?

2014. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lehet, bár egy iphone árkategóriában vannak ezek a mobilok de mégsem hívatja vissza a gyár ezeket? ez elég nagy köhömm köhömm szerintem.
2014. aug. 5. 17:55
 8/8 Mugen81 válasza:

Egy éves a telom és ugyan ezt csinálja!

Még ezt a rövid szöveget begépeltem 3x állt le a rezgés!

Ha megkoppintom a hátulját újra rezeg!

2016. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!