Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudok eladni most...

Mufii kérdése:

Mennyiért tudok eladni most egy Samsung Galaxy Ace-t?

Figyelt kérdés
Külsőleg belsőleg épp a készülék,óvtam, de megakarok tőle válni...ilyen adok veszekbe mennyit adnának érte?
2014. máj. 21. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Inkább neked kéne fizetni, hogy elvigye valaki egyáltalán azt a hulladékot...
2014. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
anyukám szerint ha normális választ nem tudok adni inkább meg se szólaljak..de azért köszi..nem ez volt a kérdés
2014. máj. 21. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos az első válaszolónak egy kis túlzással nagyon is igaza van. A telefon mindig is túlárazott volt a tudásához képest. Szerintem 10.000-nél többért senki sem vinné el, hiába a megkímélt állapot. Ez egy nagyjából 3 éves telefon, ami - mint ahogy a számítógépes világban is - elég nagy időtartamnak számít. Viszont lehet, hogy még én is sokat mondtam a 10.000 Ft-tal. Majd az "okosak" kijavítanak legfeljebb. :)

2014. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Az 1# minden kérdésnél troll szinten válszol. Nem kell vele foglalkozni illetve ha zavar a kispiros ikonre nyomva jelentheted a moderátoroknak.

Annyiért ammenyit neked meg majd a vásárlónak ér. Mondasz egy árat neki, ha nem tetszik majd alkuszik le belőle! :)

2014. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy troll de igaza van. 5-10 ezerért ha elviszik, akkor szerencsés vagy mert akinek van esze az nem fog 2014-ben ilyen telefont venni.
2014. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag eladhatatlan, tele van vele minden hirdetős oldal
2014. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) megpróbálom eladni m1 mennyiért, nekem semmi szükségem nincs rá
2014. máj. 21. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már semmi szükséged sincs rá, eszedbe jutott egyáltalán, hogy odaajándékozd testvérnek/unokatestvérnek/barátnak/havernak, ismerősnek, akinek szüksége lenne telefonra? Ja, abból semmi hasznod nincs, inkább fizessen valaki a szarért. Értem én...
2014. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
felmerült bennem ez a lehetőség is, de a barátaim hamarabb haladtak a korral mint én..szüleim megvannak a nem okos telefonoknál, eszükbe sincs lecserélni..magyarán ezért gondoltam úgy h megmerem kérdezni mennyit érne esetleg és eladni -.-"
2014. máj. 22. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!