Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám eladni így a...

Hogyan tudnám eladni így a samsung galaxy s4 telefonom?

Figyelt kérdés

Átvágtak vele mert nem eredeti hanem klón. Használtan vettem de csak pár napos volt teljesen jó állapotban van. Figyelmetlen voltam és nem néztem meg, hogy mi a különbség köztük, nem is tudtam hogy klónozzák. Úgy vettem csak észre, hogy rossz a kamerája ezért letöltöttem ctu z ami kiírta az adatokat más szinte egyezik az eredetivel csak nem Samsung a gyártó meg picivel rosszabb a felbontás de ennyi a különbség amit meg látni is lehet rajta az a fényképezője. Akitől megvettem állította, hogy ez eredeti 70.000-ért adta el. Muszáj leszek én is tovább adni, mert így nem tudok vele fényképezni és lényegében ez lett volna az egyik ok amiért vettem. Na meg nem akarom, hogy fél év múlva elromoljon. Sosem vettem még csak üzletben telefont nem tudtam mire figyeljek. Hogy tudnám én ezt eladni úgy, hogy ne bukjak rajta? Hol hirdessem meg meg van egyáltalán olyan aki megvenné az ilyet? Minden egyéb működik rajta: play áruház, bluetooth, wifi stb. Tényleg csak az írjon aki nem oltani akar így is el vagyok keseredve.

20/L


2014. máj. 21. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak oltani vagy ilyesmi, de arra fel kell keszulnod hogy ha el akarod adni akkor annyit nem fogsz kapni erte amennyiert vetted (30-40 ezer kozt aruljak a klonokat) es nehezebb is lesz eladnod.
2014. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max. ha találsz egy balekot, aki megveszi és nem szúrja ki, hogy klón.
2014. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Téged átvertek, simán feljelenthetnéd az eladót és visszakövetelhetnéd a pénzed szerintem...
2014. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy, klónnal senki nem foglalkozik, ha igen is annak nagyon kicsi és érthetetlen felhasználói tábora van.

Se gari sem semmi.

Gsm-ekben rögtön kifogják szúrni, ha pedig baleknek akarod eladni én megjegyezném, hogy klón a későbbi problémák miatt mert téged fog vele felkeresni,okolni.

Az ár is drasztikusan csökkeni fog. Szóval szvsz nem éri meg eladni, de ahogy gondolod.

2014. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!