Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokiával van gondom. ötlet?

Nokiával van gondom. ötlet?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 820 a probléma pedig az amit más ilyen tulajdonos is jelzett hogy elmegy a térerő valamilyen oknál fogva....van mikor jó, tudok hivni és fogadni is hivást, de van hogy elmegy ezt onnan tudom hogy próbálkozok éppen valakit hivni, nem cöng ki hanem hosszú kuss után pittyeg és kész...miután kikapcsolom és ujra be, már tudok hívni, és küldi az sms-eket hogy kiktől volt nemfogadott hívásom, mig nem akart üzemelni ez a ki*szott sz*r...ha beviszem t-mobilba ott tudnak vele sinálni valamit vagy csak annyit fmondanak hogy osszam be, és kapcsolgassam ha akarom használni? van mikor hetekig nem jelentkezik ez a probléma, ma viszont már 2x játszotta ezt el velem a drága....

2014. máj. 21. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egyszer csinlta fél év alatt. Szerintem szoftverfrissítés megoldja.

Lumia820

2014. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy a SIM rossz, vagy szoftverfrissítés kell neki, vagy valami nagyobb gond van. Egy tuti: ha minden OK, akkor ezt nem szabadna csinálni, szóval valami gond valahol van... na most gondolom sokat segítettem :D
2014. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen hasznos :D És amúgy a szoftverfrissités hogy müködik mit kell csinálni?
2014. máj. 22. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha letöltöttem mit kell csinálni vele? Azért kérdem mert nyilván ez nem olyan hogy ráteszem, és telón megnyitom, mivel a nokián belül ha keresgélek nincs ilyen hogy média fájlok...akkor hogy tegyem rá?
2014. jún. 2. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!