Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Már régóta nézek telefonokat. Amiket kinéztem az Google nexus 5, Nokia lumia 925, Apple Iphone 4s. Nagy blamában vagyok, mert mindegyik telefonról jót hallottam. Nekem egy olyan telefon kéne ami bírja a napi gyűrődést, mert egész nap használnám internetezésre, filmnézésre, facebook-ra, youtube-ra és persze játékra. Tudnátok ebben segíteni? A válaszokat előre is köszönöm.

2014. máj. 21. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az iPhone-t húzd ki a sorból, a másik kettő tökéletesen megfelel az elvárásaidnak több évre. Kamerában jobb a 925, játékkínálatban a Nexus, amúgy mindkettő atomstabil éa villámgyors.
2014. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. :) Az iphone-t csak azért tettem bele a sorba, mert hát... mégis egy divattelefon amivel felvághatok a barátaimnak...
2014. máj. 21. 22:03
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

az iphone-on kívül mindent kihúzhatsz a listádról, mert az az egyetlen jelenleg ami bírja hogy folyamatosan használd

legalábbis az aksi meg az oprendszer nem pusztul el tőle 3 óra után mint az android ami 10 percenként feldob egy "nincs elég memória" meg "az alkalmazás kilépett" stb üzeneteket, úgy hogy közben csontra le is merül


ja és amit iphonera letöltesz progit az tuti menni fog az iphone-on normálisan, amit androidra töltesz az meg egy lutri, vagy akad vagy nem

2014. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
4S egy 2011-es telefon... 2014-ben te vennél egy három éves modellt? Szerinted az használható lesz még két év múlva? Szólok, hogy nem, iOS7 az utolsó, ami még megbízhatóan fut rajta. Nexus köztudottan a legmegbízhatóbb Androidos telefon, illetve a WP iOS-hez hasonlóan zárt és megbízható rendszer, szóval válaszod nem állja meg a helyét, egy szóval: baromság.
2014. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Mit keress itt a iphone 4s?

Nem villognék egy régi generációjú kis hardveres képességű telefonnal! :)

Természetesen nexus 5-öt válaszd!

2014. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát... nem akarok kötözködni és nagyon köszönöm neked is a választ, csak ezzel az a baj, hogy ami nekem most jelenleg van telefonom azt irtad körbe... (Galaxy ace- ennél a telefonnál tanuskodom, hogy pontosan az van amit mondtál)... De ez egy kb. 20.000-30.000 Ft-os telefon és nem egy 100.000Ft-os, mondhatni felsőkategóriás telefon (bocsi, ha butaságot írok) ami eléggé erős processzorral van felszerelve aminek bírnia kéne a strapát, ráadásul 16-32gb nem hiszem hogy hamar betelik.
2014. máj. 21. 22:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a 3. hozzászólónak irtam.
2014. máj. 21. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt nem a hardver a lényeg, hanem az optimalizáció, és ebben a Nexusok, a WP-k, és az iOS jó... csak a 4S már régi. Ezért mondom, hogy a másik kettőből válassz.
2014. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszönöm. :)
2014. máj. 21. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd rá a 3-masra elvakult nagyon!

A mostani telefonod 5-10K-t ér ma kérdező! :)

Nexusokon csúcs szuperűl működik az android! :D

Ha nexus 5-ön ilyen hibát találnál a rekordok könyvébe kerülnél! :D ezzel a címmel: a leggyárhibásabb nexus 5 felfedezője.

2014. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!