Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Már régóta nézek telefonokat. Amiket kinéztem az Google nexus 5, Nokia lumia 925, Apple Iphone 4s. Nagy blamában vagyok, mert mindegyik telefonról jót hallottam. Nekem egy olyan telefon kéne ami bírja a napi gyűrődést, mert egész nap használnám internetezésre, filmnézésre, facebook-ra, youtube-ra és persze játékra. Tudnátok ebben segíteni? A válaszokat előre is köszönöm.

2014. máj. 21. 21:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
Neke iphone 4s-em van egy törés sőt egy karc sincs rajta nem esett le soha , de egy év után minden baja van xdd kamera befagy ledopbja a wifit folyamatosan nem jól élesít a kamera stb. tudtom szerint ez gyártmányhiba a 4s-nél , egyépként lehet még mindig többet érnél vele mint egy androiddal
2015. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!