Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon lenne a legjobb...

Milyen telefon lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Amire szükségem lenne:

kb, 20 zeném van ezeknek ott a memkártya, képeket tudjak csinálni de nem szemcséset, ehhez is memória kártya.


Kijelző mérete nagyobb legyen mint a galaxy y-é


alkalmazások: facebook messenger, jelly bean billentyűzet, cool reader. ezek a minimumaim, szóval nem Iphone meg galaxy s érdekel


jah és a 10-17ezer forintops kategóriában legyen mert nem akarok és nem is tudok 25 meg 40 meg nem hány ezer forintot kiadni.


jah, a másik fő szempont ANDROIDOS legyen


2014. máj. 22. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Ace esetleg.
2014. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezen agyaltam én is de nekem jelenleg galaxy y-om van,. és ahogy néztem mindenben jobb bár a belső memóriája kicsi.
2014. máj. 22. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mit vársz ennyi pénztől.

Egy biztos ha ilyen áron akarsz telefont venni rögtön megutálod.

Galaxy acet én nem ajánlom,azzal is csak szívnál.

Válasz most, érintős buta telefon kell? akkor egy lg t385 vagy hasonló. Vagy a komolyabb kell akkor egy firefox os-es alacatel one tuch fire.

De leharcolt használt telefont is lehet ebben az árban találni de,az az esztétikára megy.

Vagy nézz meg egy sony x10 mini prot. De ez is használt lesz :/

Ami viszont halálosan komoly, hogy ilyen kaliberű telefonokon nem fogsz művészi képeket készíteni.

2014. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nem is akarok, egy sima alap androidos telefont akarok, de nem x10 mini prosan alapot meg nem is sony xperia U komolyságút. arra legyen jó amiket leírtam azt kész. a kinézete nem érdekel, felőlem a hátlap is hiányozhat ameddig a kijelző nem sérült annyira h ne lássak semmit.
2014. máj. 22. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Van még olyan hogy samsung poket neo és társai.

Az jellybean-es :D Csak nem tudom árban hogy áll.

De az a firefox os-es is jobb attól vagy egyenértékű gyorsaság szempontból.

2014. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
néztem az ilyeneket, de 25ért adnák, az enyémet meg 5ért vennék meg :( szerintem nem túl reális, szerintetek?
2014. máj. 22. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért már galaxy s-t is tudsz venni aránylag jó állapotban vagy htc desire s/hd-t.

Egy galaxy y-ért 5 az teljesen reális, a pocket neo-ért viszont sok a 25.

2014. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
reális? vagy 5 oldalt végig néztem mennyiért megy használtan, 3 üzletben megkérdeztem, azt mondták hogy 10-15ért simán el lehet adni. és idézem az eladót: mindenki olyan nagyon elájul a galaxy s 2-3-4-5től meg az Iphonetól és ami ezekhez képest akár 1 foggal is gyengébb az már egy hulladék.
2014. máj. 22. 13:30
 9/9 A kérdező kommentje:
'fokkal
2014. máj. 22. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!