Privát szám hív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Annyi lenne a problémám, hogy egy ideje néha felhív egy privát szám. Vannak ismerőseim, akiknek így van, ezért fel szoktam venni. Ezekben az esetekben először csend van, aztán olyan hangot hallat a telefon, mintha kicsöngene vagy ilyesmi... Szóval ezért gondoltam arra, hogy ez nem telefonbetyárkodás, mert ráadásul nemrég lett lecserélve a számom is. Szerintetek mi lehet ez? Előre is köszönöm a válaszotokat!



2014. máj. 22. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Mobilszolgáltatódnál számlatartozásod van-vagy,valami telemarketing "varázslásról" szeretnének téged értesíteni...vagy,(nekem volt ilyen) O.V. M.Elnök kiskorú (esetleg másik kossuthtéri) szeretne választásra buzdítani.

2014. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Most vagy a komcsik,vagy a fideszesek automatája...

Már nagyon mérges vagyok,megbántam,hogy elmentem szavazni,azóta mindig ezaz automata zaklat.

2014. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2014. máj. 22. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!