Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra automatikus hívás...

IPhone-ra automatikus hívás elutasító?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék ha valaki tudna egy ilyen programot mondani,mert valaki naponta 5X HÍV rejtett számról,és amikor felveszem,akkor meg azt hallom mintha én hívnék valakit,tehát csak a kicsörgést hallom

Mindenkinek zöld kezet adok!

iPhone 3GS

IOS 5.01

Jailbreak



2013. szept. 13. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy a szolgáltató szeretne valamit. nekem olyankor szokott, mikor a számlát nem fizettem be időben
2013. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet,de akkor amikor felveszem akkor mért azt hallom,hogy csak csörög?
2013. szept. 13. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mert ez tulajdonképpeni híváskezdeményezés a részedről, és meg kell hallgassad az üzenetet (már amennyiben van üzenet).

egyébként pontosan milyen hangot hallasz? folyamatosat, vagy szaggatottat?

2013. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyomorek ugynokok keresnek . A modszer az,hogy az automata tarcsaz valami adatbazisbol es amikor a hivott szam felveszi,akkor kapcsolja operatorhoz,aki valami hig fost szeretne radsorzni aranyaron.
2013. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szagatottat

de a tmobile küldött 1üzenetet hogy 3000forint tartozásom van,és 30napon belül fizessem be

Akkor lehet,hogy ezért csinálja?

2013. szept. 13. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
igen biztos, hogy a tartozásod miatt van
2013. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!