Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625 nekem való?

Nokia Lumia 625 nekem való?

Figyelt kérdés

iPad Air mellé keresek telefont. iPhone drága, androidból elegem van, a WP-ket pedig mindenki dicséri, így a Lumia mellett döntöttem.

Kicsit utánanéztem a 625-nek, két érv szól ellene:

1) kis felbontás 2) kevés RAM.

A felbontással szerintem nem lesz bajom, és mivel játszani nem szoktam telefonon, szerintem RAM-mal sem (de szóljatok, ha tévedek:)

Amire használom: netezés, viber, telefon, facebook, zenehallgatás, illetve nem bánom, ha gond nélkül viszi a 720/1080p videókat is.



2014. máj. 22. 13:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval elég lenne nekem, vagy kéne a jobb?
2014. máj. 22. 13:01
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én pont nem dícsérem! :D (Álltalában az oprendszer miatt) Igen ez a két érv szól a készülék ellen.

De mondjuk, hogy neked való és majd kiderül! :p

2014. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván csak akkor derül ki, ha megvettem:)

Arra vagyok kíváncsi, hogy ha komolyabb dolgokra úgyis az iPad-et használom (játék filmnézés, tanulás, jegyzetelés), akkor elég lesz-e nekem ez a telefon, vagy keressek jobbat?

2014. máj. 22. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak telefonálgatni elég sőt sok is.

Úgy árban meg telefonálgatni,sms-t írni jobb lenne egy 3310-es nokia. Az nem merül le egy hétig! :D

Na de, hogy ne egy ilyen komoly készüléket mondjak akkor az 520-as lumia. Az kb ugyan ezt tudja, csak kisebb a kamerája. De árban, felbontásban okésabb mint a 625. Persze csak akkor ha számít a pénz és mindenképpen wp-kell.

2014. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy is bocsánat na, nem kissebb a kamerája hanem nincs rajta előlapi kamera,meg led világtás a "gombokon" :) De jobb választásnak tűnik, legalább is "nekem" a 625 mellett.
2014. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én dicsérem a WP-t, napi szinten már máfél éve tökéletesen kielégíti minden igényeimet, és amiket leírtál, arra tökéletes a Lumia 625! :)
2014. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!