Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitsen valaki, Nokia Lumia...

D.Gyula kérdése:

Segitsen valaki, Nokia Lumia 800asom ki kapcsoltam kicsit majd vissza akartam, de azóta meghalt. Néha rezeg egy hosszat és egy rövidet de semmi más! Hogy tudom újra indítani be kapcsolni?

Figyelt kérdés

#Nokia 800 #nem kapcsol be!
2014. máj. 22. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Rakd töltőre, majd nyomd hosszan a hangerlő LE + zár + kamera gombot.
2014. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már ezt a 3 gombot nyomni egyszerre sokáig is de nem reagál!! Ami bosszant nagyon,h kb.1200fotó videó és 200telszám is volt a telón!! Mit tudok tenni...??
2014. máj. 23. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
A telefonszámokat a felhőbe (azaz a Microsoft fiókba) mentette, szóval azok 100% hogy megvannak, illetve szerintem megmenthetőek a fotók is, de ezt már csak a szervízben tudják megmondani.
2014. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok köszi,akkor én semmiképp nem tudom be kapcsolni?!
2014. máj. 23. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Más billentyűkombináció nincs (van, de az az adatok teljes törlésével járna). Töltőn hagyva sem kel életre hosszabb idő után?
2014. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem! Amikor töltőre teszem rezeg egy hosszat majd egy rövidet,ezt percenként kb. kétszer csinálja! Olvastam olyat is,hogy a hang le és a kamera gomb 10mp.ig nyomva,de semmi!
2014. máj. 23. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!