Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia SP mi lehet a baja?

Sony xperia SP mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Vettem tiszta új Sony SP-t 4.3 android volt benne telo teljesen haldoklott bekapcsoltam legelőszőr van az a bevezetős cucc na még arra is kiirta hogy nem válaszol leált ... netten utána olvastam dolgoknak megtaláltam hozzá eredeti 4.1.2-es androidot azt feldobtam rá elég szépen megy sőt mondhassuk hogy hibátlan minden probléma megoldott kivéve egyet hogy pl játszok félórát felmelegszik a telefon és ha két ujjam rárakom nem tudok nagyitani játékokba se ha képeket nézek, utána mikor kihűl a telefon megint jó és megy amig nem forrósodik fel... Ez mitől lehet??? Gondoltam android hiba de cseréltem azt is és evvel az androiddal is csinálja akkor kijelző lehet a hibás vigyem vissza, mivel van rá garanciám is.

2014. máj. 22. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én jellybeanről frissítettem nincs vele gondom. Vidd vissza. De rakd rá a kitkattot, hadd lássák mennyire nem okés a készülék.

Játékban akarsz zoomolni? :o Lehet olyat is? :D

2014. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ lehet hogy az lesz tényleg hogy vissza viszem mit mondanak, Igen lehet játékban is Clash of clansba :) Várom még a válaszokat ha valakinek van valami tippje. kb olyan mintha csak az egyik ujjam érzékelnél....
2014. máj. 22. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha töltőn van akkor van hogy csak egy ujjat érzékel, a melegedés meg normális, minden telefon melegszik. Egyébként nekem se 4.1-gyel se 4.3-mal nincs nagy melegedés vagy multitouch hiba.
2014. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg hát az angry bridsben is lehet pl! :D

Csak én ilyen deadtrigger szintűre gondoltam hogy abban rá zoomolni! :)

2014. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3/4 Ha töltőn van mindig csak 1 ujjat érzékel vagy néha van ez hogy csak 1 ujjat érzékkel mivel sokat játszok rajta és lehet a töltő lesz akkor a bűnős....
2014. máj. 22. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!