Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei y200 - amon, elromlot...

A Huawei y200 - amon, elromlott a kamera. Miért? Többi lent, ,

Figyelt kérdés
ha rányomok a kamera ikonra, azt irja hogy nem lehet kapcsolódni a kamerához,,, valaki segitsen már,, szükségem van a kamerára !
2014. máj. 22. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ujrainditassal probalkoztal mar? Mondjuk egy ilyen alsokategorias telefonnal az se lenne tul nagy csoda, ha egyszeruen elromlott volna a kamera.
2014. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi! Mielőtt kijelentenénk hogy meghalt próbáljuk újra éleszteni!

Méghozzá olyan formában,hogy a beállításokban a gyáribeállításokat vissza állítod! Hátha csak szoftveres hiba.

Remélem root és főzött rom csere nem volt!

2014. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem volt rom, de már probáltam a gyári visza álitást, de semmi,,, amugy menyibe kerül egy kamera csere?
2014. máj. 23. 11:01
 4/6 A kérdező kommentje:
pont tegnap vittem be egy telefonoshoz, azt mondta szoftver csere kell,,, és azt én megtudom csinálni,,?
2014. máj. 23. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a gyárivisszaállítás nem segített egy szoftver frissítés hogy fog? :o

Na mind1.

Meg tudod ha van elérhető gyártói frissítés a menüben akkor tök simán.

Ha nincs bele se kezd főzött romok felpakolásába mert tégla lesz belőle.

Inkább bízd szakértőre. Bár nem tudom hogy miért az a megoldás.

2014. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, :) köszönöm azért.
2014. máj. 23. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!