Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Ár nem számit, zenehallgatásra, filmnézésre, játszásra, legyen jó a kamerája, legyen szép és legyen erős kellene.

Milyet ajánlotok? Milyen most a legjobb telefon?



2014. máj. 22. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Xperia Z2 ezekben a csúcs azt ajánlom!
2014. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a Xperia Z2-t ajánlom! Csúcs telefon :D! Esetleg egy Samsung Galaxy S5, ezek azok a telefonok, amik mindenben jók.
2014. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Milyen most a legjobb telefon?"


Legjobb nincs, egy toplistát lehet csak írni.

LG G2, HTC One M8, SGS5, Xperia Z2, Note 3, Nexus 5 a nagyok közül (meg iPhone 5S, ha iOS kell).

Hogy ezek közül melyik lenne a legjobb neked, azt te tudod.

Jó kamera miatt a HTC One-t meg még a Nexus 5-öt is kiejteném, szarnak nem mondanám a kamerájukat, de nem a legjobb.

A bentmaradottak közül meg szerintem is a Z2 a legjobb minden téren, zenehallgatásra is (ClearAudio+ meg Walkman meg a Sony egyéb szoftveres megoldásai jóra sikerültek), filmnézésre szintén, hisz az egyik legszebb kijelzője van, kamerája szintén az egyik legjobb, ha nem a legjobb, erősnek erős, aksija is nagyon jól bírja, szóval ezt ajánlanám.

2014. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ez a telefon meddig fogja birni? meddig lesz támogatva szoftveresen?
2014. máj. 23. 07:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még azért egy Lumia 930-at is számításba vennék! (ha már így rákérdeztél, 2017-ig garantált a támogatottsága)
2014. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem éri meg várni az lg g3ra?
2014. máj. 23. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!