Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett fájlok foglalják a...

Rejtett fájlok foglalják a telefon belső tárhelyét?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s4 telefonról lenne szó.

9,9GB a belső tárhelye most jelenleg 600mb szabad hely van rajta. Az android mappa 4,5GB méretű a többi file elhanyagolható 1-2 KB, akkor mi foglalja a többi helyet?

Kisebb alkalmazások is max 1GB-t ha foglalhatnak.


Rajta volt egy 2GB-s játék nevezetesen a GTA:SA ami fel volt telepítve működött pár nap múlva elindítottam és le akarta tölteni újból a 2gb-t de failed lett belőle.


Ezután töröltem az alkalmazáskezelőben a játék el is tűnt de a helyet ugyan úgy foglalja , az andoid/obb be sincs már benne a mappája szóval nem tudom hogy lehetne letörölni.


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. máj. 23. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Azért akarta leszedni a datáját mert lehet áthelyezted az indító apkt beslő/SD tárhelyre vagy átállítottad a alapméretezet tárolást.

Ilyenkor nem találja a data-ját.

A "data" nem csak az obb-ben lehet. Lehet a data mappában com.rockstar… előnévvel.

Én a helyedben megnézném az sd-n és a belsőtárhelyen is.

A "felesleges" gyorsítótár és az alkalmazás beállításai is foglalnak helyet na meg a zene,kép,videó,film.

A clean master alkalmazásással is törölheted a felesleges fájlokat. Az még lehet a sanadres datáját is megtalálja.

2014. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kép zene stb az sd kártyán vannak, nem raktam át a gta-t a dara mappában sincs benne.

A clean masters nem találja :S

2014. máj. 23. 11:09
 3/19 anonim ***** válasza:

De ha alapméretezet tárolásnak a belső tárhely van beállítva az alkalmazás apk fájla a belsőre fog telepűlni.

Warezos a gta?

Mert azzoknál nagy tömegben csak az sd-kártyán mennek.

600mb még elég szabadon a belsőnek ha az alkalmazás beállítások vannak rajta csak.

A alkalmazások kezelése menüben minden alkalmazást helyezz át az SD-re.

Kivéve a böngészőidet mert ha levásztod vagy leválsztja az SD kártyát, nem fogsz tudni addig netezni :D

2014. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az alkalmazásokat áthelyezgettem az sd re, de akkor is csak a felét rakja át, pl 1 400 mb os játéknál csak az indítóját rakja át sd re.


De nem is az a gond, hogy csak ilyen kevés helyem van hanem az, hogy 2gb le van foglalva a semmire, mert a gta az eszköz memóriáján volt most eltűnt de a helyet még mindig foglalja :/

2014. máj. 23. 11:26
 5/19 A kérdező kommentje:

warezos igen, torrentről szedtem le a gta-t.

De ha sd kártyára másoltam a datáját nem indította el a teló csak ha az eszközmemóriára raktam.

2014. máj. 23. 11:28
 6/19 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ki van véve belőle az SD kártya, összeszámoltam az összes alkalmazást és csak 3.7 GB-t foglalnak akkor hol a maradék?

Clean masters se talál semmit mindent letöröltem vele.

az a 2gb amit a gta foglalt az van elveszve..:S

2014. máj. 23. 11:50
 7/19 anonim ***** válasza:

és milyen warezos volt?

Csak egy apk ami leszedte neked a datát vagy egy komplett játék apk meg data mappával együtt?

Nem lehet hogy ez a komplett telepítő fent maradt neked valahól? (data+apk)

Alapméretezetnek az SD-kártyát add meg azért nem indulhatott a gta sdről és azért nem rakja át a datákat csak az apk-t. Ennek kell lenni a hibának, ha nem akkor tanácstalan vagyok.

Dugd rá a gépre és bári amiben rockstar vagy gta név van azt töröld le a gépről.

2014. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

*géppel

nem gépről

2014. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

data+apk-t raktam rá a telefonra.

Ha csak simán apk-t tettem nem indult el a letöltés ahogy beléptem a játékba failedet írt.

2014. máj. 23. 12:08
 10/19 A kérdező kommentje:

Alapértelmezettnek az SD kártyát hogyan kell beállítani?


nem maradt fenn sehol nincs rajta a telefonon a mappája :/ nem értem. Formázhatom le a telefont szerintem..:S

2014. máj. 23. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!