Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia telefonokban...

A Sony Xperia telefonokban milyen karcálló üveg/kijelző van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretném tudni,hogy általánosságban mennyivel erősebbek a sony karcálló kijelzői az olyan telefonokkal szemben,amik nem védettek ? pl:alcatel ot 993.


Jelenleg az Xperia M2-vel szemezgetek,de nem tudom,hogy mennyire védett a kijelző,ha egyáltalán védett e,és milyen típusú pl: Gorilla Glass.


2014. máj. 23. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd. Itt nem írja hogy gorilla glass lenne.

De.

[link]

Ma már minden telefonon valamien karcálló üveg van.

Még ha nincs is rá írva hogy gorilla glass.

Ezt onnan veszem hogy egy y300 kijelzője is karc álló! Még sincs feltűntetve.

De a gorilla glass ilyen szempontból jobb, márkásabb,strapa bírobb lehet mint egy noname karcálló.

2014. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*noname,teszteletlen,nem gorilla glassnak minősített.
2014. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem,hát gondolom azért mégse annyira gyenge a kijelző,hogy a zsebembe összetörjön. Minden esetre azért tudnátok egy jó védőtokot ajánlani az Xperia M2-höz,ami akár ha le esne a földre telefon felfogná az ütést?
2014. máj. 23. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Szilikontokra gondolsz szerintem.

De ez sem elég jó. Ez is csak akkor véd ha a sarkára esik vagy a hátára. Ha a kijelzőt megkinálod egy aszfaltal pl és úgy esik akkor annak úgy is annyi.

De rendelhetsz egyet ebay-en vagy valahonnan netről. Még gsm-ekben is megnézheted van e már.

2014. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!