Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okostelefon vásárláshoz...

Első okostelefon vásárláshoz kérek segítséget. Nokia Lumia 520 vagy Samsung Galaxy Trend Plus? Esetleg Huawei AscendY300 vagy Samsung Galaxy Young?

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzem rá, nem is fogok sokat netezni rajta, játékokra sincs szükségem. Inkább csak telefonálni, sms-ezni, néha fotózni kellene, s olykor megnézni a fontos e-mail-eket. De azt sem tudom, hogy az android vagy a windows op. rendszer jobb egy teljesen kezdőnek. A Nokia szép készülék, elegáns; de a többi sem rossz.Ár-érték arányban a Huawei a győztes, de pont az tetszik legkevésbé.Kinézet vagy tudás alapján döntötök elsősorban? Vagy az ár alapján?A Huawei Ascend Y 530 már túl nagy nekem,bár nem sokkal drágább, de a méret is szempont.
2014. máj. 23. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Saavedro:

Azért az én képeim nem ezt mutatják :) Normálisan kell beállítani.


Mivel nem szánsz rá sokat, az Android alsó(és közép) nem túl jó. Windows Phone meg minden kategóriában gyors.

2014. máj. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Saavedro ***** válasza:
Ezt nem úgy értem, hogy használhatatlan, hanem gyenge. Ez az egyetlen pont, amiben nem emelkedik ki a mezőnyből (meg az előlapi kamera hiányzik).
2014. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Csak egy apróság: A Nokia Lumia 520-ban nincs rádió! Lehet, hogy ez sokaknak lényegtelen, nekem nem az. Sokat gyalogolok, és szükségem van rá közben. Talán emiatt kiesett.
2014. máj. 24. 18:55
 14/20 anonim ***** válasza:
De van benne rádió, Lumia Black frissítéssel elérhetővé tették.(Már rég kijött)
2014. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Így van, és nem csak rádió jött az újabb és újabb frissítésekkel, hanem számos más hasznos és új beépített funkció, mint pl. a Data Sense (adatforgalom számláló), vagy a hívás+sms szűrő... hogy a 8.1 újdonságairól ne is beszéljek! Mintha egy új rendszert kapna az ember, annyi minden újdonságot hoz(ott)!
2014. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, csak kár, hogy nem nagyon értem, amiről írtok. Hogy lehet megtanulni érteni az okostelefonokhoz? Annyira el vagyok maradva ilyen téren...
2014. máj. 24. 22:10
 17/20 anonim ***** válasza:

Olvasgatsz, olvasgatsz és olvasgatsz.

Máshogy nem lehet.

Itt ne nagyon kérdezz(max. privátban), mert az lesz a válasz hogy Google.

Olvasol írásokat telefonokról, és amit nem értesz, azt kikeresed a Googlen, vagy megkérdezed akár tőlem.

2014. máj. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2014. máj. 25. 09:03
 19/20 anonim ***** válasza:
A szolgáltatók boltjaiban van műszaki segítségnyújtás. Ott kérdezz rá, segítenek.
2014. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nekem majdnem a nulláról kell indulnom, soha még egy csengőhangot se töltöttem le a régi mobilokra se...

Megfelelt, amit kínáltak a telefonban.

Már most kicsit többet tudok, mint egy hete, de még sok a tanulnivalóm.Igyekszem olvasgatni, az üzletben is kérdezni fogok. (Bár általában sokan vannak, sorszámmal állnak az emberek.)Most van egy használható készülékem (kölcsön kaptam), így nem szorít annyira az idő.

2014. máj. 25. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!