Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen operációs rendszert...

Milyen operációs rendszert ajánlotok telefonra ha?

Figyelt kérdés

(Nem kinézetre szeretnék telefont, hanem ki is szeretném használni!)

Eddig 3db androidos készülékem volt egyiket se kedveltem meg.(Sony/Samsung/HTC).

Nagyon megelégeltem, hogy instabil a rendszer, sokszor lefagy, nem minden telefon kapja meg az adott frissítéseket (amiket kiszeretnék használni), és kevés bug-mentes app-okat találok hozzá.

Bár annyiban jó, hogy "hackelhető" és beszerezhetőek rá a fizetős app-ok ingyen is.

Az Ios telefonok sajnos túl drágák számomra. (Tudom, hogy stabilabb lenne de szerintem amennyivel többe kerül annyit nem ér).

Gondolkodtam a Windows alapú operációs rendszerű telefonokon, van valakinek tapasztalata vele?

Illetve a Firefox O.S.-en gondolkodtam, de azt hallottam kevés rá az alkalmazás és nem nagyon fog befutni, de erről is várok véleményeket?

Első sorban a fent említett 2 operációs rendszerről az érdekel be lehet-e zárni az alkalmazásokat illetve, letiltani, hogy ne induljon el alapból az androiddal szemben.

Illetve más egyéb tippeket is elfogadok Pl. a blackberry-t egyáltalán nem ismerem (ismerőseimnek se volt soha).

Régeben a Sony Walkman telefonjaival nagyon megvoltam elégedve stabilak voltak, de ma már sajnos nem elég).

30 000 - 60 000 Ft árkategóriában gondolkodtam.



2014. máj. 24. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor a windows pohne-okat ajánlom vagy a bb-t.

Firefox os nagyon gyerekcipőben jár.

A bb-re lehet androidos alkalmazásokat telpíteni és mindent több bb felhőben végez ami biztonságos és tömörít is.

Igazi üzletembereknek való.

2014. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy lumia 720-at, nem fogod megbánni.
2014. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

3 OS jöhet csak szóba, Android, iOS és WP8.

iOS kiesik, mert túl drága, Android szóba jöhetne, mert ha jó telefont veszel akkor atomstabil, gyors, nem fagy le, de igazán jót csak 60k felett kapsz, így WP8 marad csak.


"letiltani, hogy ne induljon el alapból az androiddal szemben."


Androiddal szemben? Pont, hogy az Android az egyetlen OS, aminél ezt be lehet állítani, semmi másnál nem lehetséges.

2014. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Android csak a Nexusokon "atomstabil"

Én WPt használok, és nagyon tudom ajánlani.

Be tudod zárni az appokat, viszont hogy a telefonnal ne induljon el, azt nem, mert nem is nagyon indul el semmi.

Nekem mindennapi használatra jobb a WP mint az Android.

Én is a Lumia 720-at ajánlom, valami ritka szép darab.

2014. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem BB z10em van, és nagyon megvagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom. Nagyon stabil a rendszere, egy apró zökkenést se láttam tőle, pedig strapálom rendesen. Az appok terén is folyamatosan bővül a kínálat, szóval ezért nem kell aggódni. Persze a Lumia se lenne rossz választás ha neked bejön ez a csempés kinézet.A lumia 50 ezer, a BB z10 64 ezer, viszont a BBben 2 gb ram van ( a lumiában 512 mb) és HD kijelző + jobb kamera, audio terén is nagyon ott van, szóval csak jót tudok róla mondani, egyetlen hátránya van hogy nincs benne rádió...
2014. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is vagy BlackBerry z10-et mondanám a rendszer atombiztossága miatt, és nem csak üzletembereknek való. Vagy pedig motorola moto g. Jó üzemidő, ips kijelző, stock Android, kitkat, megbízhatóság és kb 50.000
2014. máj. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos jó a BB, de nem Magyarországon. Nagyon kevés a támogatottsága.
2014. máj. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
válaszom, köszönöm szépen. az "androiddal szemben" lévő részt úgy értettem, hogy hiába zárom be az appokat pl. ha egy kapcsolódó dolgot elindítok el indul másik 4 dolog. pl. mobilnetet indítom egyből viber email google play ellenőrzés stb. elindul és sokszor percekre befagy (galaxy s2)
2014. máj. 26. 15:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt se csinálja.
2014. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, miből gondolod hogy kevés a bb támogatása?
2014. máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!