Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen operációs rendszert...

Milyen operációs rendszert ajánlotok telefonra ha?

Figyelt kérdés

(Nem kinézetre szeretnék telefont, hanem ki is szeretném használni!)

Eddig 3db androidos készülékem volt egyiket se kedveltem meg.(Sony/Samsung/HTC).

Nagyon megelégeltem, hogy instabil a rendszer, sokszor lefagy, nem minden telefon kapja meg az adott frissítéseket (amiket kiszeretnék használni), és kevés bug-mentes app-okat találok hozzá.

Bár annyiban jó, hogy "hackelhető" és beszerezhetőek rá a fizetős app-ok ingyen is.

Az Ios telefonok sajnos túl drágák számomra. (Tudom, hogy stabilabb lenne de szerintem amennyivel többe kerül annyit nem ér).

Gondolkodtam a Windows alapú operációs rendszerű telefonokon, van valakinek tapasztalata vele?

Illetve a Firefox O.S.-en gondolkodtam, de azt hallottam kevés rá az alkalmazás és nem nagyon fog befutni, de erről is várok véleményeket?

Első sorban a fent említett 2 operációs rendszerről az érdekel be lehet-e zárni az alkalmazásokat illetve, letiltani, hogy ne induljon el alapból az androiddal szemben.

Illetve más egyéb tippeket is elfogadok Pl. a blackberry-t egyáltalán nem ismerem (ismerőseimnek se volt soha).

Régeben a Sony Walkman telefonjaival nagyon megvoltam elégedve stabilak voltak, de ma már sajnos nem elég).

30 000 - 60 000 Ft árkategóriában gondolkodtam.



2014. máj. 24. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mert nem elterjedt Magyarországban.
2014. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De elterjedt, max nem annyira mint egy iphone. A szerviztámogatottsága is rendben van, sőt egyedi tartozékokkal is fellépett már. www.berrybolt.hu
2014. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!