Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lejárt a 2 év hűség a telefono...

Lejárt a 2 év hűség a telefonomra, ezért szeretnék újat venni, olyat ami kibírja még legalább 2 évig. A véleményeteket, tapasztalataitokat szeretném kérni a lenti telefonokról. Melyiket érné meg jobban? Előnyök, hátrányok, minden ami lényeges.

Figyelt kérdés

Asus PadFone 2, LG G FLex, Sony Xperia Z1 Compact.

Köszönöm! :)



2014. máj. 24. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

bármelyik kibírja 2 évig ha vigyázol rá

ez az egy szempontod van?

2014. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából jobban a Padfone érdekelne, mivel nekem sok szempontból célszerűbb lenne, viszont tartok is tőle, azt hallottam, hogy a hangszóró (amit valószínűleg mindennap használnék) hajlamos recsegni, ez engem eléggé zavarna. Fontos az internet sebesség, hogy szükség esetén több futó alkalmazást is elbírjon. Fontos az is, hogy jól bírja az aksi. Fontosak a fotó funkciók és persze a nagysebességű internet. És még az érdekelne, hogy víz illetve törés álló e valamelyik készülék.
2014. máj. 24. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek alapján Z1 Compact.
2014. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a z1 5'000ft tal drágább a z1 compactnál és sokkal jobb. én azt azt ajánlom
2014. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!