Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont vegyek...

Milyen okos telefont vegyek amivel biztos ól járok és nem kell javítani vinnem állandóan?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valami jó fajta okos telefont igazából van néhány elképzelésem mint pl Apple, Sony, Samsung, Lg, ezek jöhetnek szóba max 60ezer forintig szeretnék költeni. Ha Apple telefonokat nézzük akkor Iphone 4s 16gb, Sony telefonokból pl Xperia u st25i, mivel az már egyszer volt nekem, Xperia p,Xperia Z, Samsungokból S3,S3mini, S2, Galaxy s advance , Galaxy Ace, Ha pedig Lg telefonról lenne szó akkor pedig Lg L7 p700, L9 p990, vagy az L70es. És még lenne egy olyan fajta hogy Inew V3. A nokiát azért nem választanám mert a lumiákat nem igazán kedvelem ami pedig jó széria volt belőlük az n szériák azokból pedig nem igazán lehet kapni. Nos ha tudtok ötleteket tapasztalatokat írni annak örülnék.
2014. máj. 24. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Z-t szerintem nem kapsz rendes helyről ennyiért,de ha mégis,akkor azt.. vagy az lg l70 is jó válaszás..gyári 4.4-es kitkat androiddal... :)
2014. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan mobilt akarsz amellyel nem lesz probléma, akkor a SONY készülékei közül válassz telefont.
2014. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolónak is igaza van! Sony megbízható nagyon! tapasztalat! (sony p<3:D) első válaszoló voltam.
2014. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm már amúgy sikerült választanom. Maradok a Sony telefonoknál és mivel volt már Xperia u telefonom így azt választom mert azzal nagyon elégedett voltam csak sajnos vízbe esett és már nem lehetett megmenteni. De nem baj mert találtam neten elég jó árban így még tudom venni mást is Köszi még egyszer a válaszokat és hogy nem vicceltétek el
2014. máj. 25. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!