Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet találni olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni olyan lányt (van egyáltalán) aki csinos, okos, de nem buliőrült, aki állandóan valami nagy pörgést keres?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan barátnőim voltak, akik az elején még visszafogottak voltak, aztán ahogy telt az idő már egyre nagyobb "bulikat" akartak. Pl. elején eljártunk egy szórakozóhelyre hetente egyszer. Aztán már 2x, 3x, aztán már ez sem volt elég, hetente egy buli Budapesten, aztán két buli Bp.-en, aztán már havi 1 buli külföldön és így tovább. Az ilyen sima mezei programot a mostani barátnőm pl. már nem is értékeli: elmentünk egy napra Tihanyba sétálgatni, beülni egy étterembe. Aztán délután hívták a barátnők, hogy jó buli lesz és onnantól fellvilanyozódott teljesen.


Mi olyan jó 27 évesen buliból-buliba járni? Én már inkább csak vele lennék (hetente 1-2x haverok). Esetleg gyerekek, ilyesmi, vagy ha nem akarja akkor együtt felfedezni a "világot". 6 éve vagyunk együtt, de csak egyre rosszabb a helyzet. Most már a barátnők nélkül nem is megyünk sehova. Sőt szinte már úgy van, hogy ők mennek és nagykegyesen mehetek én is ha akarok. Elején még csak velem akart lenni kettesben, mostmár nem elég. Ha megyünk is ketten valahova azzal van elfoglalva hogy már unatkozik és jobb lenne ha társasággal lennénk.


Mondom, nem egyedi eset. Eddig csak ilyen barátnőim voltak, ezt látom magam körül is. Egyszerűen nem látok az én szememmel normális lányt. Normálisnak mondom: munkán kívül alapvetően együtt lenni, heti 1x külön a barátokkal, heti 1x együtt a közös barátokkal. Azon kívül együtt tölteni a hétvégét mondjuk. Nem pedig az hogy 26 évesen állandóan velünk vannak a gyertyatartók (Ráadásul egyik 'hölgynek' sincs senkije, úgy persze könnyű. A vicc hogy szerintem ha nekik is lenne pasijuk, ők inkább vele lennének nem velünk)



Mit gondoltok? A barátnőm azzal vádol hogy én begyöpösödött vagyok meg régimódi, öregember. Szerintem nem vagyok, heti egy - max két buli bőven elég.



2013. aug. 16. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szegény, sajnállak. Szerintem hagyd a fenébe a csajt..
2013. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a csaj van agyonpörögve...nem te vagy a hibás!
2013. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elején nem volt ilyen, akkor a kapcsolatotok bizony eléggé ellaposodott, és már nem igényli a veled kettesben eltöltött időt. Nagy kegyesen mehetsz velük, ha akarsz? Elég ostoba dolog, ha te ezt hagyod. Te próbálkoztál, őt nem nagyon érdekli, hogy helyrehozzátok a dolgokat, még téged hibáztat...


Nem igazán tudjátok már összeegyeztetni az életetek, teljesen mást akartok, megbeszélni sem megy, mert ő teljesen passzív. Az én véleményem szerint itt az ideje a különválásnak.

2013. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A lány is lehet túlpörögve, viszont szerintem abban is van valami, hogy unalmas vagy. Ha valóban ezt gondolja, akkor szerintem nem szervezel elég sok érdekes programot kettőtöknek, vagy mindig ugyanoda mentek, ugyanazt csináljátok.
2013. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze, ennyi. Kár ezt húzni.
2013. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

BubbleGirl, #4: Én megpróbáltam mindent. Mindenféle programot szerveztem már. Nem ugyanoda megyünk mindig, nem ugyanazt csináljuk. Pl. aquapark, tihany, balatoni fürdés, három nap Bulgária, kalandpark, ilyen "öreges programok". Minden nap mondom, hogy menjünk valahova. Mielőtt beindult ez a nagy barátnőzés mentünk is.


Szinte úgy érzem hogy kínos az neki, hogy ketten töltjük az időt mert az milyen unalmas. Az első 4 évben még ő akart mindig együtt lenni, senkivel nem akart menni sehova, állandóan otthon akart lenni a családdal. Most meg ...

2013. aug. 16. 10:33
 7/15 A kérdező kommentje:

De most szerintetek ez kevés? Úgy értem, hogy tényleg unalmas alak vagyok attól hogy nem nagytársaságban akarok lenni állandóan? Nekem az sok már. Öreges lennék ettől?


Van olyan lány akinek ez elég? Aki örülne ilyen programoknak?

2013. aug. 16. 10:35
 8/15 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok. Valóban nem unalmas, ha ilyen programokat szervezel. Akkor viszont a csajt kellene otthagynod, márpedig azonnal! Én örülnék, ha a pasim ennyi mindent szervezne, valószínűleg ő is csak azért van veled,mert ide oda elviszed, gondolom mindent fizetsz.. Bocsi, hogy ezt írom, de gáz a barátnőd! Keress olyat, aki értékelni tud! (hidd el, van ilyen)
2013. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi, már tényleg azt hittem hogy velem van a baj. Fizeti felesben szoktunk vagy úgy hogy egyszer én fizetek, egyszer ő.


Mindig ugyanezt a típust találom meg, pedig mindenfelé kerestem már.


Nem értékeli. Jó szó rá. De régen nem volt ilyen, régen pont fordítva volt minden. Az a baj, hogy már 29 évesen úgy érzem hogy kifutok az időből. Én szívesen vinném a gyerekemet (ha lenne) a játszótéren meg ilyesmi.


Azért is keresek mindig a koromhoz illő párt, mert azt hiszem mindig hogy akkor érettséget is, jövőt is kapok. Hol keressek, kit akkor? 20 évest? Képzelem hogy akkor azok milyen durvák lehetnek ...

2013. aug. 16. 10:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj. Ilyen „öreges” programokat én is szeretem. Ha már beszéltél vele a problémáidról, igényeidről, de semmi sem változott, akkor tényleg itt az ideje, hogy elgondolkodj a szakításon. Teljesen más irányba mentek…, ennek így sok jövője nincs.

Nem minden 30 körüli nő ilyen. Ok. kell néha az ereszd el a hajamat is, de pl. az én ismeretségi köröm – nemtől függetlenül – ugyanúgy tud értékelni pl. egy jó kis borkóstolós-vacsorás programot is. Ne add fel a keresgélést, és csak azért, mert nem azt szeretnéd, mint a párod, még nem kell azt hinned, hogy hibásan működsz.

2013. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!