Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Caterpillar b15...

Szerintetek a Caterpillar b15 telefon vagy a sony xperia z1/z1 compact a jobb?

Figyelt kérdés
Mármint olyan szempontból hogy nekem fontos az hogy gyors legyen valamint lehessen rajta játszani, de ugyanakkor kellene egy nagyon strapabíró telefon és nem tudok dönteni, és hát érdekel a véleményetek hogy ti melyiket választanátok.

2014. máj. 24. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A caterpillar egy alap gyenge android. Nem ellenfele mai telefonoknak, a znek meg pláne nem.
2014. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A cat az IP67, a sony az ip58 szabványt hozza.

[link]


Nekem a cat jön be, bár jóval kisebb a kijelző felbontás, nehezebb, egymagos 1GHz-es a procija, alig van benne ram (512MB), régebbi az android és bőven alulmarad megapixelben is. Viszont jóval olcsóbb és szerintem sokkal jobban néz ki.

2014. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Z1.Mi vettunk B15-t,egy nap mulva visszavittunk,annyira alap dolgokat nem tudott.
2014. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Már bocs HÜLYÉK! EZ CATERPILLAR NEM ARRA VAN KITALÁLVA. HA NEM MUNKÁRA ha olyan a munkád akkor jó telefon
2014. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem mert én inkább játszásra és netezésre használnám, de viszont elég strapabíró telefon kéne a jövőbeli munkámból adódóan.
2014. máj. 24. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
akk ink z1 compact vagy z1
2014. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a z1 víz és porálló és meg van áldva gorillaglassal (karcálló). a catepilar telefon meg ténleg strapabíróbb leejtheted 5m ről és nem jön szét. de ténleg a z1 csúcskategóriás multimédiás mobil a catepillar meg szar de strapabíró. sztem z1. a z1 compact gyengébb.
2014. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!