Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok 30 000 ft ért jó...

Tudnátok 30 000 ft ért jó telefont mondani?

Figyelt kérdés
eddig a huawei y530-nál gondolkozok mást nemigazán találtam ami ebe a kategóriában korrekt lenne de ha tudtok valami jót akkor megosztanátok velem ?( olyat nem kérek hogy a huawei kínai szar stb...)
2014. máj. 24. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
30 000 Ft-ig a Nokia Lumia 520 az egyetlen normális telefon!
2014. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Nokia Lumia 520
2014. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
egyébként azért a huawei telefonra gondoltam mert jelenleg is azvan y200 és nagyon kis kelemes telefon és gondoltam utódjai is azok
2014. máj. 24. 22:14
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Ne vegyél Huaweit!! 502 MB RAM édes kevés, annyiszor lefagy, mint az állat... Ilyen árban a Lumia 520 a legjobb.
2014. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
Harmadik válaszoló vagyok. Nekem egy huawei y 300 telefonom van egy éve fagyás és probléma nélkül használom akik írják, hogy így szar úgy szar belegondoltak már abba, hogy a sok fagyás user error miatt lehet? Lehet egy telefon okos ha a felhasználó egy öt éves szintjén mozog értelmileg és felrak finghangtól kezdve röntgen kameráig mindent. A huwaei a telefonját optimaizálta és ezért ha a kedves user nem pakolja minden szemét appal tele akkor bizony elég az a 512 ram. Tudomásul kell venni, hogy nem szabad összehasonlítani a csúcs droidokkal ez nem arra van. Ez a kategória arra van, hogy telefonálj, ránézz a emailjeidre, közösségi portálokon csevegj és ellőj néhány fényképet, ha valahol eltévedsz legyen fogalmad, hogy merre találsz ki egy navigációval meg, amíg vársz a buszra elszórakoztatod magad néhány közép kategóriás játékkal.Ismétlem magam ha mindenáron droid kell akkor y 530 ha rámész a betonbiztos rendszerre és nem zavar a nokia 520 néhány kényelmi funkció hiány akkor az. Nézegethetsz a többi telefon közt is csak marha nehéz lesz ettől jobbat találni.
2014. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%

Vehetsz nyugodtan huawei-t jó telefonokat gyárt.

Aki mást mond nem ért hozzá ilyen egyszerű.

Itt az utódja a te mostani telefonodnak.

[link]


[link]


[link]


és erről sincs egy rossz szavam meg egy rossz teszt sem

2014. máj. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!