Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a kedvenc op. Rendszere...

Melyik a kedvenc op. Rendszeretek telóra?

Figyelt kérdés

Fejtsétek ki,hogy miért!

Megkérek mindenkit,hogy ne kössetek bele a másikba,mert nem egyezik a véleményetek.



2014. máj. 24. 21:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
55%

Android.Ezt ismerem, megfelel a szerény igényeimnek.

Talán nem is az op.rendszer a fontos számomra, hanem a csúcsminőségű gép..azzal egészen biztos jól kihasználható.

2014. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
71%
symbian!!!!
2014. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
51%
Nekem a 4.2.2-es android, mert nagyon egyszerű és minden fut rajt
2014. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
55%

Android, mert szabadon szabható egyéni igényeim szerint, annak kockázatával.

Ha sok mindent rápakolsz, akkor aKADhat, de ésszel kell csinálni, ami problémás, törölni, nyugodt lehetsz, van helyezze legalább 3 másik.

De ehhez idő és türelem kell, valamint megfelelő "vas" alá.

Ha csak megvenni és használni akarod gyári programjával, akkor: Iphon annak erényeivel és korlátaival.

Jól optimalizált szoftver, relatíve gyengébb vason is jó felhasználói élmény.

Winmobilom régen volt, szerettem, aztán "letűnt", mostanában kezd feltámadni, de valószínűleg maradok az androidnál, márcsak azért is, mert legalább 2 évre tervezek mindig venni valamit.

2014. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 dirtboy ***** válasza:
37%
Android tetszik a legjobban ,bár igaz hogy csak a drágább telókon marad akadás mentes a rendszer.
2014. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
77%
Mindegyik rendszerben van olyan tulajdonság, amely tetszik, és olyan, is, ami nem. Az én igényeimhez legközelebb az iOS áll, ezt mondanám "kedvencnek" - ha választanom kéne, 6-os verzióját, mert 7-es sok borsot tört az orrom alá még 7.1 megjelenése előtt.
2014. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
52%

Android


Még egy 2011-es középkategóriás telefonon is fut akadás mentesen, emellett azt csinálok vele amit csak akarok, ott nyúlok bele ahol épp tetszik. Nem mellesleg a Linux alap miatt elég jól igényeimre tudom szabni a legkisebb részét is.

2014. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
42%

Természetesen android.

2 telefonom van.

Egyiken a jelly bean a másikon meg a kittkatt van.

A legjobb mobil oprációs rendszer!

Linux alapú ami az egyszerű felhasználó gépétől (apple gépeken is) szuper számítógépekig megtalálahtó. Nem is véletlenűl!

2014. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
91%
#8: Apple OS X (és így az iOS is) nem Linux, hanem XNU alapú (Mach-BSD hibrid).
2014. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
95%
iOS, mert nekem egyik androidos telefonom sem volt ilyent stabil és megbízható, mint az iPhone 4S.
2014. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!