Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb játékokra?

Melyik telefon jobb játékokra?

Figyelt kérdés

Iphone 5s, Xperia Z1 / Z1 Compact, Galaxy s4, LG G2.

Ha esetleg valaki még bővítené a listát csak nyugodtan:D



2014. máj. 25. 01:07
 1/6 anonim válasza:
Ha az árkategória nem számít..egy z1 ultrát vennék a helyedbe vagy egy S5-öt
2014. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5s-en szinte még a Modern Combat 4 sem akad meg, egyik osztálytársamnak az van, 60+ fps-el tuti ment, még be sem lassult neki.. Viszont kicsi kijelző, nem a legélvezetesebb, ezért én a Z1-re szavazok.
2014. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha game akkor note 3...eros vas es nagy kijelzo...
2014. máj. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én iPhone 5s-t ajánlanám, ha hosszabb távra tervezel, szoftveres támogatottsága miatt (mind Apple, mind a fejlesztők részéről). Mai játékokkal egyik általad írtnak lesz problémája.
2014. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
z1 inkább multimédia egyébként inkább azt ajánlom a játékokat meg fogod unni egy idő után. elhiszem hogy fiatal vagy és játszani akarsz (én is az vagyok) de egy idő után ráunsz.
2014. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolbászmester válasza:
Benchmark-ok alapján a HTC ONE (M8) a legerősebb játékra, viszont szerintem érdemes megvárni a Tegra K1-es készülékeket, mivel azok eszeveszett erősek lesznek. (Elvileg olyan erősek mint egy ps3)
2014. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!