Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kapsz egy sms-t és emiatt...

Ha kapsz egy sms-t és emiatt ment galyra a házasságod akkor a rendörség utánna tud járni hogy kié a telefonszám ha nincs benne a tudakozoban?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 02:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de milyen házasság az, ami 1 SMS miatt felborul?!


Azon is gondolkodj el : érdemes-e olyan ember mellett élned, aki a személyes holmijaidban turkál?!


Én 34 éve élek a férjemmel boldog házasságban, de soha nem jutott eszembe turkálni sem a zsebeiben, sem a táskájában, sem a fiókjaiban, sem a telefonjában!!!

De ő sem tesz ilyet!

2009. dec. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, jogos az előző hozzászólás!

Egyébként igen, utána lehet járni... de a rendőrség nem fog, mert az, hogy tönkre ment a házasság, az nem bűncselekmény :S

2009. dec. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Teljesen jogos és helytálló az előbbi két válasz.

De: ha egy házasság pusztán egyetlen egy SMS-től megy gallyra, ott valami nagyon nagy disznóságnak kell lenni. Ha bármelyik házasfél is egyetlen SMS-re reagál, akkor úgy kell nekik, az a házasság nem volt igazi.

De ilyen ügyben a rendőrség csak akkor vizsgálódik, ha azzal a bizonyos SMS-el egyszersmind bűncselekmény is megvalósult. Ugyan becsületsértés vagy rágalmazás valóban megvalósulhat egy SMS-sel, de az nem bűncselekmény, "csak" szabálysértés, és nem a rendőrség, hanem az önkormányzat hatáskörébe tartozik. Az önkormányzatnak pedig nincs arra jogosultsága, hogy telefonszámok után nyomozzon.

2009. dec. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem hívod fel és kérdezed meg a nevét?:)

Vagy megtegyem én??:)

Privátban megadod a számot megesküszöm,h felhívom és elküldöm ki az:))

2009. dec. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
mi köze ehhez a rendőrségnek????
2009. dec. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha-Ha

Mi volt abban az sms-ben???

˝drágám siess haza mert megszülettek az 5-ös ikreink˛

Ha-Ha-HA:)))))))))))))))

Rendőrség???

Ha-ha-ha:)))

2009. dec. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem történt bűncselekmény - fenyegetés, zsarolás, egyéb bűncselekményre való felbújtás, stb - akkor nem fognak segíteni.

Egyébként off-topik, de igazuk van a többieknek: ha egy házasság egy idegen által küldött sms-től tönkre tud menni, ott óriásai nagy problémák voltak a bizalom terén.

2009. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
annyi a lényeg hogy valaki azt terjesztette hogy anyám meg apám rokoni kapcsolatban állnak!és ezt valaki elmondta sms-ben hogy ö volt az a valaki!a feleségem meg utánna akar járni a névnek!
2009. dec. 30. 09:42
 9/13 A kérdező kommentje:
vannak rendör ismerösei de a szolgáltato akkor sem fogja kiadni a nevet ha nem szerepel a tudakozoban!szerintem!
2009. dec. 30. 09:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos bennem van a hiba, de nem értem... Valaki azt terjeszti anyámról, meg apámról, hogy testvérek? És emiatt anyámék házassága tönkremegy? Vagy az enyém? Mi van? :D :D

Ha vannak rendőr ismerősök akkor azok majd megmondják, hogyan lehet kidríteni. De egy magánnyomozó tuti megoldja. Hívjatok fel egyet.

Én hagynám az egészet... persze nem igazán értem mi is történt...

2009. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!