Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Angliából szeretnék új telefon...

Peti971012 kérdése:

Angliából szeretnék új telefont venni olyan 100£ körül. Milyet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Legfőképpen Samsung és Sony érdekelne.

Nézegettem a Galaxy S Advence-t meg as S2-őt.

Mi a véleményetek?


2014. máj. 25. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem éri már meg egyik sem nagyon.

Max az S2,s advancet ne vegyél! nekem is volt/van és még 3 közeli ismerősömnek és mindegyiknek fagy,bugos egyszerűen sz*r

Én is inkább csak másodlagosnak használom már ha működik..Inkább vettem egy iPhone 5s-t drága de jó :)

2014. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi de Iphone-t nem akarok! :D

Csakis androidos jöhet szóba.

Akkor 100£ körül (plusz minusz 10-15£ még elmegy)

2014. máj. 25. 12:25
 3/7 b95 ***** válasza:
2014. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Motorola telefont véletlenül sem szeretnék!

Csak Samsung és esetleg Sony

2014. máj. 25. 12:40
 5/7 b95 ***** válasza:

Pedig ezzel járnál a legjobban, de te tudod...


(Ennyiért normális Samsung vagy Sony telót biztos nem kapsz. Samsungot mondjuk többért sem...)

2014. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebay-ről azért lehet már jó telót venni 100£ körül. Nekem a Samsungal nincs semmi bajom, most is az van és azt is szeretnék.
2014. máj. 25. 14:27
 7/7 anonim válasza:
Tömegével, amazon-ról, kínait vegyél: megbízhatóbb mint a megszokott márkás szemét (Sony, Samsung), és olcsó, a százasod körül már egész jókat lehet kapni, válogathatsz is.
2014. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!