Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP 4.3-ra egy...

Sony Xperia SP 4.3-ra egy egyszerű root-ot tudnátok ajánlani? Romot szeretnék rá rakni, de mint tudjuk root nélkül nem megy :/

Figyelt kérdés
buildszám: 12.1.A.1.201

2014. máj. 22. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a root nehéz bele se kezdj a rom cserébe! :/

Ne akard tönkre tenni.

2014. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki egy jó ötlet?
2014. máj. 25. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
egyszerű nincs, csak rom cserés, ha jol tudom
2014. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amugy is egy zsakutca az a telefon, HW -ileg jo főleg a 4.3 rom sokat dobott rajta de amugy ennyi,a 4.2 essel használhatatlan annyi h. egyszerű volt rootolni, emman nemállitható vissza, kidobtak h. mégis legyen vmi elérhető áron de amugy nincs sok értelme, borzalom, tegnap adtam el
2014. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rootoltam és vissza raktam végül a 4.1-et és sokkal gyorsabb lett amig: Nem jötte rá a 4.3-as frissítés , mármint a hiba javító frissítés. Na mind 1 lényeg a lényeg: Tudtok valami véle Telekom-os verziójú Bootloader Unlock-ot mert nem tudok így rá rakni semmi féle costom rom-ot. Ha tudtok mindenképp írjatok, köszi előre is ha írtok :D
2014. jún. 6. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!