Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4. 0.3-as telefonon...

Android 4. 0.3-as telefonon miért nincs olyan beállítás, hogy amiket letöltök az az SD kártyára települjön?

Figyelt kérdés
Real Racing 3 DATA-ját a telefonmemóriába rakta. Csak kezd kevés lenni a hely,így átraktam az SD-re a DATA-t. Mikor indítanám a játékot újra le akarja tölteni és megint csak a belső memóriába rakná. Miért nem látja,hogy a külső memórián van a DATA neki. Viszont az érdekes,hogy valahogy úgy látja a teló hogy van belső meg külső tároló,és most hogy bent van az SD az externalnak veszi. Ezt se nagyon értem,így ebben is kérnék segítséget!

2014. máj. 25. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szimplán így működik a rendszer. Attól, hogy te átrakod a DATA-t SD-re, és te tudod, hogy ott van, a rendszer nem tudja, mert ő csak a belső tárhelyet nézi.


"Viszont az érdekes,hogy valahogy úgy látja a teló hogy van belső meg külső tároló,és most hogy bent van az SD az externalnak veszi. Ezt se nagyon értem,így ebben is kérnék segítséget"


Ezen mit nem lehet érteni?

2014. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!