Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Windows Phone 8-as...

Melyik Windows Phone 8-as telefon rootolható könnyen? Android helyett WP8-at milyen készüléknél lehet könnyen feltenni?

Figyelt kérdés
Eleve ilyet szeretnék venni. Lehetőleg olcsón. Ha androidos telefonra lehet rátenni WP-t, és az olcsóbb úgy, az is érdekel.

2014. máj. 25. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudsz egy eredendően androidos eszközre sem WP-t tenni.

Windows Phone-on jelenleg maximum a developer unlock-os "törésről" tudok, amely azt is jelenti, hogy ingyenes esetben maximum 2 appot tudsz feltenni a Store-on kívülről. Ez OS, és nem készülék függő.

2014. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De fel lehet tenni:

How to Install Windows Phone 8 Custom ROM on Samsung Galaxy Ace


[link]


Erre a készülékre rengeteg találat és HOWTO is van, de jó volna tudni, hogy milyen más, komolyabb készülékekkel lehet még ezt megcsinálni. Vagy mik a különböző módszerek.


Szóval a kérdés még nyitott, várom a hozzáértők hozzászólásait! :)

2014. máj. 26. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Minek akarsz ezzel bohóckodni? Sz r lesz rajta erre mérget vehetsz. Még a wp-s telefonokhoz készített rootolt romok is bugosak, pedig azt az adott készülékhez készítik és minden driver meg van hozzá. Nemhogy egy olyan telefonra felszenvedni ami gyárilag nem is támogatott. Tehát ne akarj droidos-wp-s kombinációval bohóckodni, mert sok jó nem fog kisülni belőle.


A rootolt wp custom romra egyébként akárhány fizetős app telepíthető csak nem tudod frissíteni azokat.

2014. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Milyen készüléket javasolsz, amire jó root-olt WP8 tehető?


Minél olcsóbban akarok kijönni a vásárlásból, azért gondoltam, hogy androidos telefonra tennék WP-t, de ehhez nem ragaszkodom.

2014. máj. 26. 22:44
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

#2: nem lehet feltenni, de ezt írja is. "do you want to install Windows Phone 8 look alike ROM on your Android Phone" Azaz: "Fel akarsz telepíteni egy Windows Phone 8 HASONMÁS ROM-ot az Android telefonodra". "this Windows Phone ROM will make your Galaxy Ace look exactly like a Lumia device"->"Ettől a 'Windows Phone' ROM-tól teljesen úgy fog kinézni a Galaxy Ace-d, mint egy Lumia"

Azaz: ez egy launcher, csak kinézetben lesz olyan, mint egy WP, de ha neked elég, akkor használd nyugodtan, temérdek ilyen megoldás van. Továbbra sem lehet androidos telefonra WP-t tenni, főleg nem ARM11-es (ARMv6 utasításkészletű) magos processzorúra (már WP7-nek is ARMv7-et támogató SoC kellett). Galaxy Ace ARM11-es processzormagot tartalmaz.

2014. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazad van, az tényleg csak felület. Rossz linket tettem be a #2-nél, gyorsan kerestem volna meg... De korábban olvastam ilyet..


Most megint kerestem, ezt találtam, de nem túl friss, az a baja:

[link]


Update:

For Windows 7 to Android device, this also possible, (You need to do some hack for this)


Just go through these links,

Install Windows Phone 7 Mango on HTC HD2 [How-To Guide]

2014. máj. 27. 01:52
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

HTC HD2 egy Windows Mobile 6.5-tel megjelent eszköz, amelyre fel lehet hackelni az Androidot és a Windows Phone 7-et is. WP8-at is fel tudták rakni úgy-ahogy (sőt, Windows RT-t is!), de az csak "ilyet is tudunk" volt, gyakorlatban teljesen használhatatlan volt. HTC HD2 legendás a "buherátorok" között.

De ne feledd, hogy HD2 egy régi eszköz, 576MB RAM-mal, semelyik mai rendszert nem képes normális sebességgel futtatni. Ha 2.3-as Android és WP7 elég neked, persze megpróbálhatod beszerezni, ugyanakkor vedd figyelembe, hogy már csak használtan érhető el.

2014. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Tök mindegy, hogy milyen wp-s telefont veszel szinte mindegyikhez lehet rootolt romot találni. Nézz szét az xda-n.
2014. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A gyakorlatban érdekelne,aki már látta, melyik készülék vált be.


A dev unlock kevés. Teljes root kellene.

2014. máj. 27. 23:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Mire kevés a Dev unlock? Ha ennyire hackelni akarsz, akkor ez nem a te platformod. Utoljára WP7.5-tel kapcsolatban hallottam, hogy lehetséges rendszerbe mélyebben belenyúló alkalmazásokat telepíteni, pl: [link]
2014. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!