Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül 2x olyan gyorsan...

Miért merül 2x olyan gyorsan a telefonom, mióta frissítettem 4.4.2-re az androidot, és ugyanannyit használom mint eddig? (Sony Xperia Z)

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a lekezelő okos választ! a másik poszton is hasonló szellemben kommentelsz, látom nagyon okos vagy! bocs hogy mi nem, azért kérdezünk!
2014. máj. 26. 12:09
 3/4 sonyZ válasza:

Nekem is merül, ha sokat használnám is gyakorlatilag használhatatlan lenne.

Sajnos a probléma megoldása a Sonytól függ mikor ad ki újabb frissítést, de gondolom igyekeznek , mert azért ez elég gáz.

De ha az akku info használatot megnézem akkor ott van feketén fehéren, google szolgáltatások 82%, képernyő 7%, wifi 2%....

VAlamit nagyon elk...rtak

2014. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

SonyZ-nek!


nálam megoldódott a probléma, ki kell kapcsolni a helyszolgáltatót/meghatározót, és akkor nem "szórakozik" a google-al, és ugyannyit eszik mint frissítés előtt!!!

Nekem ez volt a megoldás, remélem segítettem ;)

2014. jún. 26. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!