Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb Samsung galaxy S5...

Melyik jobb Samsung galaxy S5 vagy Sony xperia Z2?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni telefont és ez a kettő amin gondolkodom de nem tudok dönteni melyik a jobb szerintetek melyiket éri meg jobban megvenni?
2014. máj. 25. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Én biztosan a z2-t venném szerintem most az a csúcs. Aztán lehet az lg g3 verni fogja.
2014. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
S5. Sony nem tud jó telefont csinálni szoftweresen.
2014. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
9mm azt hiszi hogy okos pedig nem :D amúgy Z2 20x jobb azt vedd
2014. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%

Látszik nem értitek a lényeget...

Nem a csúcs processor, meg a több giga ram számít, ha nem az operációs rendszer. :)

Igaz, hogy az iPhonoknak nincs olyan kijelzőjük.. mert csak 4 inch... de akkor is, egy iPhone 5s nél jobbat nem kapsz sehol, de ha vársz egy kicsit, szeptemberig, kijön a 6 is.. Biztos komolya lesz .. :))

Samsung meg Sony? hagyjad.. most verd ki a fejedből:))

2014. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Istenem ne halgass erre az iphone fan köc*ögre
2014. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sony nem tud softweresen jót csinálni? Szerintem a samsung touchwiz-ét hagyjuk inkább...
2014. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az s5-tel jobban járnál. Egyébként meg mindegy hogy milyen gyártótól veszel telefont, az a lényeg, hogy neked megfeleljen.
2014. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én mindenképp a sonyt venném, a samsung nekem külsőre nagoyn nem tetszik.

főleg hogy az s5 nem túl elrugaszkodott, többet vártam tőle.

de szerintem ez midnen embernél más, tudásban egy szinten van a két telefon szerintem:)

2014. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 SeinHime ***** válasza:
Z2 jobban megéri! Sokkal jobb az anyaghasználat, a vízállóság is jobban biztosított, a kamera is jobb.
2014. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Banyek. Valamelyik iphone fan mondjamar meg nekem, hogy mitol jobb az iphone? Feltűnt, hogy eddig bárkit akit megkérdezel és iphoneja van nemtud valami konkrétumot mondani?! Ilyenekre gondolok hogy

Hát az iphone az mégis iphone

Gyors...gyorsabb mint az osszes tobbi masik......de ket ora mire ezt a mondatot osszekapatja a 3iq pontjával

Meg hogy ios es az tuti. De szerintem 6dolgot nemtudna osszeszedni az ios rol... A messze kedvemc meg az uj a7es csipp ami 2x gyorsabb mint a volt modell...... Es mitol gyorsabb? Es akkor a regi 2x lassabb mint az uj? Az mit jelent??? Na mindegy.

2014. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!