Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki ismeri a Mobil Körüt...

Ki ismeri a Mobil Körüt GSMhome-t? Van vkinek tapasztalata az ott vásárolt telefonról?

Figyelt kérdés

39000 ért hirdetnek egy iphone 4S-t.

Humbuk lehet?


2014. máj. 26. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
hát mivel még durvan 55-60 körül mennek magánkézről, ezért eléggé annak tűnik...gsm-ek ennél csak drágábban, mondjuk 65-70től adogatják...én meg például ma voltam benn egy ilyenben piackutatni, mert eladó az én 4S-em, és 50et adtak volna érte...tehát ha valaki 40ért nyereségesen el tudja adni, akkor azzal lehet valami gáz.
2014. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gsmhome úgy hirdet, hogy belehazudik bármit, aztán ha már egyszer bementél hozzájuk akkor ráddumálnak valamit

velem is meg akarták csinálni, iphone5s olcsón, bementem, ja bocs haver, az az olcsó most pont nincs, várni kell 1 hónapot rá, de van ez (ami már ugyan annyi, mint bárhol máshol) ja és a doboz meg a töltő plusz x forint

nagyon gáz bolt

2014. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!