Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dobtak piacra mostanában...

Alexpol kérdése:

Dobtak piacra mostanában olyan androidos telcsit ami rezisztív kijelzős?

Figyelt kérdés

Sokat kell jegyzetelnem napközben és gondoltam így leegyszerűsödik az életem.

Régebben volt egy érintős pda-m ott jól működött a dolog.A mostani telcsim egy 4.5" Lenovo ,nem az igazi a kapacitiv kijelzős jegyzetelgetés még stylus-al sem.

A google sem a barátom ez ügyben.Ebayen találtam pár noname telefont ami rezisztív,de inkább valami ismertebb gyártóban gondolkodnák.



2014. máj. 26. 12:38
 1/4 b95 ***** válasza:

nem igazán.

max. spéci, ipari felhasználásra szánt WM vagy CE alapú PDA-t tudsz venni jó drágán.

Pl. a Psion és a Motorola (Nem a Mobility, ami a Lenovóé, hanem a Solutions) készít ilyesmiket.

2014. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régiek közül találtam olyat hogy T-Mobile Pulse Mini és Vodafone 845-nél,ezek reziszív kijelzősök,de elég nagy visszalépés lenne.
2014. máj. 26. 20:00
 3/4 b95 ***** válasza:

Ne csak a panel típusát nézd, hanem a hardvert és az anyaghasználatot is!

Ha ezek is fontosak, akkor tényleg csak a fentebb említett kategória van számodra!

2014. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amire kellene az a jegyzetelgetés,viber,email,pár widget,semmi extra.Holnap benézek valami használt mobiloshoz hátha okosabb leszek

Köszönöm a tanácsokat!

2014. máj. 26. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!